Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ismertek olyan helyet ahol a...

Ismertek olyan helyet ahol a szépkártya SZÁLLÁS zsebéből lehet fizetni élelmiszerért?

Figyelt kérdés

*vagy esetleg más termékért, de leginkább élelmiszert szeretnék rajta venni

**nyaralni itthon nem tervezek



2020. márc. 9. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem járok étterembe ,nem járok strandra,igen is rá vagyok kényszerítve h úgy költsem el ahogy nekem nem jó!"


Fordítva ülsz a lovon. Tehát mégegyszer: Te azt a pénzt azért kapod, hogy vendéglátásra költsd el. Ha nem veszed igénybe (mert nem jársz kirándulni, nyaralni, étterembe), akkor az a te dolgod, senki nem mondta, hogy kötelező elkölteni, nem vagy rákényszerítve semmire. - Ha eléd raknak egy raklapnyi tortát, akkor mindet bezabálnád, csak mert ott van előtted és ne menjen kárba a jó sütemény?


Az egész kártyarendszernek az az alapkoncepciója, hogy ha készpénzben odaadnák az embereknek ezt az összeget pl. fizetésemelés formájában, akkor az emberek nagy része plazma tévét meg nem tudom mit venne rajta, aztán sírnának, hogy milyen drága a nyaralás, az ország gdp-je meg negatív rekordokat döntögetne, mert az emberek otthon maradnak, mivel nem marad pénzük a kiruccanásra. Lehet ezzel nem egyetérteni, de az emberek igenis birkák és meg kell kötni a kezüket, különben akaratlanul is magukat szívatják meg.

2020. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nyilván véletlen, hogy az elfogadóhely keresőben fel van sorolva az összes Coop :D
2020. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem, a COOP-ban sem lehet a szállásból fizetni, vendéglátáshoz van sorolva. Nem keveritek ti az alszámlákat? Van a szálláshely (amiről a kérdés is szól), a vendéglátás és a szabadidő.
2020. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13, nem neked szólt a kommentem; hanem a lölőző feketéző válaszolónak, én is azt írtam az előző oldalon, hogy vendéglátásból lehet ezeken a helyeken fizetni, és nem fű alatt, hanem hivatalosan, erre írtam, hogy ott van az oldalon feketén-fehéren, nem szájhagyomány útján kell venni a csirkecombot a coopban :)
2020. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!