Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A koronavírus miatti esetleges...

A koronavírus miatti esetleges karanténhelyzet miatt mennyit költöttetek eddig és mit vásároltatok?

Figyelt kérdés
Az összegek mellé légyszi írjátok oda azt is, hogy hány fős háztartás.

2020. márc. 12. 17:17
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
És volt-e olyan, amit nem tudtatok megvenni?
2020. márc. 12. 17:28
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
15 ezer ft, és vettem ezt is meg azt is. 2 fős háztartás. (Nem fogok egy hosszú listát írni árakkal.)
2020. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

0 ft úgy külön. Ugyanazokat vesszük, amiket ezelőtt is.

Ma lehet, hogy veszünk 1-2 kiló lisztet pluszba, mert most sokáig nem lehet majd hozzájutni a pánikolók miatt.

2020. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Olyan karantén nem lesz, hogy a kisboltba ne tudj lemenni.
2020. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy aki a "karanténhelyzet" miatt vásárol, az mit hisz, hogy néz ki a karantén? Pontosan miért akadályozná meg az embert abban, hogy élelemhez jusson?
2020. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Azt vettem, veszem, ami egyébként is kell. Csak arra figyelek, hogy ne fogyjon el semmi teljesen, mert lehet, hogy pont nem lehet kapni a sok ostoba miatt.

Kíváncsi lennék, mit csinálnak 10 kg cukorral. A lisztből lehet kenyér. Bár megnézném, hányan tudnak sütni. De ennyi cukor mihez kell??

2020. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Palacsinta és nokedli a koronavírus ellenszere! :))
2020. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
A nem létező tököm tele van ezzel a hisztivel, nem vagyok hajlandó spájzolni. Éppen elég nagy baj nekem az, hogy pánikból és divatból felvásárolták az összes szappant és fertőtlenítőt azok elől, akik ténylegesen használnák is, mint például én. Egyébként is, hova a francba tennék egy egyszobás garzonban három raklap cukrot és ötven kiló krumplit?! Lisztből - hiánycikk lévén - kicsivel több van most itthon, de a többi a szokásos. Remélem, a város összes sóját még nem vásárolták fel, mert kezdek kifogyni belőle.
2020. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Semmit.
2020. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Semmit.

Eddig sem ettem lisztet és cukrot, ezután sem fogok és nem vagyok hajlandó pánikolni.

2020. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!