Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit érdemes vészhelyzet...

Mit érdemes vészhelyzet esetére bespájzolni otthonra?

Figyelt kérdés
háború koronavírus tartalék készlet túlélés túlélőkészlet biztonság tartós élelmiszer

2020. febr. 23. 20:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Agyat
2020. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
Az agy annyira nem jó, mert könnyen romlik. Inkább füstölt hús, konzerv, rizs, d, b és c vitamin
2020. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
En vettem egy karton lisztet, rizst, tejet tartosat, olajat. Konzerveket es vitaminokat.
2020. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
MRE
2020. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg töményet
2020. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Igazi vészhelyzet a délszláv háború idején állt fenn, akkor vettem pár kiló lencsét meg szárazbabot.
2020. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

Kaja: VIZ, liszt, száraztészta, rizs, konzervek, kekszek, olaj, esetleg kávé, tea, vitaminok.

Egyéb: elemes rádió, elem, gyufa, gyertyák, fedeles vödör zacskókkal (ha esetleg wc-nek kéne használni), ha van udvar vagy lapos háztetö akkor nagy hordók v vmilyen tartály amikbe esövizet lehet felfogni, szerszámosláda minnél több mindennel, vmi fegyver esetleg önvédelemre. Ha van gyerek akkor társasjátékok v vmi ami leköti öket hosszabb idöre, könyvek.

Kocsiba: pokrócok takarók, extra üzemanyag, extra pótkerék, kocsiban használható telefontöltö, gps, papír és tollak, alkatrész ami könnyen meghibásodhat vagy meg szokott hibásodni.

2020. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

azért itt páran éhen halnának, ha tényleg lenne valami vészhelyzet

palackos VÍZ (!!!)

neomagnol

hüvelyesek

rizs

só (!)

cukor v olyan lekvár, ami 100% gyümölcsből van és megáll benne a kanál

2-3 féle olaj

konzervek (arra az esetre, ha nem lehet főzni)

opcionálisan szárított húsok

opcionálisan MRE

multivitamin

alap fájdalom, láz, és gyulladáscsökkentők, fertőtlenítő

kempingfőző megfelelő


agyat én sem ajánlom, mert azt szeretik a zombik...

2020. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Pár doboz Neomagnol tablettát.
2020. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
43%

10: Az 5 gyerekes szomszéd majd biztosan,ha elfogynak a tartalékai...az olaszokat gyorsan elzárták azóta ki sem mehetnek az otthonaikból,tegnap óta 375 fertőzött sosem lehet tudni..


Én vettem 100 forintos zacskós reggeliket is-zabkása,magokat müzliket,mert tápanyagban gazdag..elemek-lámpa,ha van udvar kutyával őrzött melegház...tejpor,kistasakos kávé,cukorka a csereberékhez stb..

2020. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!