Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco is elesett a házhoz...

A Tesco is elesett a házhoz szállítás fronton?

Figyelt kérdés
Szerintem kb. két hete nincs elérhető idősáv. Ügyfélszolgálat csak annyit mond, hogy kapacitás problémákkal küzdenek.
2020. márc. 27. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
olvastam valahol, hogy április végéig be vannak táblázva.. szóval addig nem is lesz időpont.
2020. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy. Erre a helyzetre azért nem számított senki.

Ha pl taxis lennék én biztos összefognék a haverokkal és fuvaroznék akár tesconak akár más cégeknek.

2020. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy bevonultak oda a katonák. Akkor várhatom, hogy egyszer csak egy tankkal hozzák házhoz a csirkemellet?
2020. márc. 27. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ma reggel voltam Tescóban. Se tankot, de még egy katonát se láttam. Meg ne bolondulj.
2020. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig előre három héttel teszik fel a választható időpontokat, szóval ha valaki szemfüles, éjfélkor tud foglalni ápr. 18-ra.
2020. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érthető módon nincs kapacitásuk ilyen extrém keresletre. A szállításhoz speciális teherautókra van szükségük, amikből nincs elég.
2020. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!