Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Anyukák, melyik élelmiszerbolt...

Anyukák, melyik élelmiszerboltban vásároltok leggyakrabban?

Figyelt kérdés

Húst is ott vásároltok vagy hentesnél?

Zöldséget, gyümölcsöt hol vesztek? Boltban vagy zöldségesnél?

Mindent egy helyen szereztek be? Mi az amit semmiképp sem ott?


2020. ápr. 5. 13:33
 1/5 anonim válasza:
64%

Sparban, mert az van a legközelebb. Most ebben a helyzetben mindent itt veszünk meg. Egyébként zöldséget/gyümölcsöt egy helyi termelőtől szoktunk, de most nem mászkálunk feleslegesen.

Húst ritkán kell vennünk, mert apósom szokott hízót vágni és jól fel tölti mindig a fagyasztónkat. A csirkét meg nem szeretjük.

2020. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Spar vagy Lidl. Húst hentesnél veszünk, jobban megbízunk benne és szép kártyával tudunk fizetni.
2020. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Kaját szinte csak Lidl-ben, mindent. A papírtermékeiket nem szeretjük, így a havi wc papír, zsepi, papírtörlő mennyiséget a Tescoban vesszük meg. Pelust Emagról rendelem, kozmetikumok a gyerekeknek és nekünk is Dm, Rossmann, vagy Müller - mindhármat szeretjük.
2020. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

LIDL és Tesco.

LIDL-ben a zöldség-gyümölcs pult elég jó minőségét tekintve, viszont vannak túlárazott holmik. Pl. mézdinnye 1190-ért, ugyanez ALDI-ban 490 Ft. A LIDL-ben szerintem a húspult nem elég széles, ezért azt máshol szoktam.

2020. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húst a vásárcsarnokban, zöldséget, fűszerpaprikát megtermelem, kenyeret, kiflit, kalácsot én sütöm a háztartási kellékeket az one euro vagy penny market. Lidl-be csak gépeket veszek ha van valami occsó és hamburger pogácsát, sört,fűszereket. Nagyon jó fűszerük van ajánlani tudom mindenkinek. Tesóba nem járok se Sparba mert baromi drága már.
2021. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!