Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Annak mi lehet az oka, hogy...

Annak mi lehet az oka, hogy mostanaban a tesco online bevasarlasnal alapdolgok nincsenek? Ugy mint uborka, konyhai papirtorlo.

Figyelt kérdés
Ez a mai rendelésem. De ez most rendszeresen elofordul, es regen ilyen sosem volt.
2020. ápr. 21. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Örülj, hogy egyáltalán találtál időpontot! Van, hogy rendelni sem lehet.
2020. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
te nem nézed a híreket?
2020. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Az az oka, hogy megvásárolták. Aki teheti kerüli a szupermarketekben levő szédelgést, és online rendel.
2020. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nézted a híreket az elmúlt 1 hónapban?
2020. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság más szelek fújnak... Egyébként én éppen egy hete rendeltem tőlük és szinte mindent kiszállítottak (többek között kétféle papírtörlőt is). Az idősávokra pedig érdemes akár napi többször is ránézni, mert felénk gyakran szabadulnak fel időpontok, a múlt heti rendelést például négy nappal előtte adtam le. :)
2020. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!