Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol vásároltátok az élelmiszer...

Hol vásároltátok az élelmiszereket és háztartási cikkeket a járvány elött? Miben változott meg ez a kijárási korlátozás óta?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Én elötte is már évek óta heti egy bevásárlást tartottam, meg most is, ugyanazokban az üzletekben. semmi nem változott.

Másrészt a munkahelynek, munkába járásnak semmi köze a bevásárláshoz.

2020. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Régen naponta jártam, most online rendelünk egy hétre, ami pedig közben kell, azt heti 1-2 alkalommal megvesszük személyesen.
2020. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott semmi ilyen téren.

Hetente, másfél hetente intéztük a bevásárlást az Aldiban a járvány előtt is és most is.

2020. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma. 08:00


"Másrészt a munkahelynek, munkába járásnak semmi köze a bevásárláshoz." - Szerintem sokan munkából hazafelé vásáronak be. Nem azt mondom, hogy csak akkor. De ilyen is lehet. De javíts ki ha tévednék!


Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 19. 15:29
 15/16 anonim válasza:
100%
Nálunk sem változott, maradt az Aldi és a Lidl.
2020. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem sokan munkából hazafelé vásáronak be. Nem azt mondom, hogy csak akkor. De ilyen is lehet. De javíts ki ha tévednék!"

Ahogy írtam, eddig is hetente egyszer mentem bevásárolni és nem munkából jövet-menet, hanem amikor tényleg van rá idöm.

A munka utáni bevásárlással az a baj, hogy sokkal többet költ az ember és még rengeteg ideje is elmegy vele.

2020. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!