Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti jártok motorozni...

Krómgyűrű kérdése:

Motorosok! Ti jártok motorozni ebben az időben?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem az időjárásra vonatkozik. Tudom, hogy kijárási korlátozás van jelenleg érvényben. De mégis, rengeteg motorost látok mostanában az utakon. Jómagam is motorozok, de nem merek kimenni, azok után, hogy könnyen megbírságolhatnak a rendőrök.

Titeket állítottak meg rendőrök ez idő alatt? Vagy beadtatok valami sztorit, hogy épp tankolni mentek vagy valami hasonló?



2020. ápr. 16. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy járok. Bent van a nyeregtáskában egy kiló kenyér, ha a rendőr megállít, akkor a szegény, öreg édesanyámnak viszem.

" Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem aki a leggyorsabban alkalmazkodik a változásokhoz! "

Darwin

2020. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 dirtboy ***** válasza:
100%

Én járok ha jó idő van,húsvét volt olyan szigorított de amúgy nem parázok.

Ki lehet menni nem kell különösebb indok,az a lényeg hogy ne csoportosulj.

Egyedül lehet motorozni,mint bicajozni is meg sétálni is stb stb

2020. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Milyen bírság? Amúgy igen, mentem már jónéhány kört, hétvégén voltam endurózni is a mezőn.
2020. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
amúgy ti merre laktok mert pont szarik mindenki bele , "lényeg hogy ne csoportosulj" no ez vicces van ahol ezt komolyan veszik
2020. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Jó nagy h..e és felelőtlen az összes eddigi válaszoló. Pont ezért tart ott olasz.o, spanyol.o és amerika is ahol,mert tele van ilyen suttyókkal akik nem tartják be a szabályokat. Van elég baja az egészségügynek a motorosok nélkül is. Akik azzal takaróznak, h motorozás közben nem kapják el a vírust. Csakhogy ez nem csak a virusról szól, azt majd elkapják a kórházban. Hanem az esetleges balesetről. Hiába mondják, h óvatos vagyok, a por, olajfolt, sár,állat, stb akkor is ott van.

Ki lehet birni azt a pár hetet v hónapot motorozás nélkül is. Jelenleg csak extra kockázat mindenkinek.

2020. ápr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó neked inkább a motorosokkal van a bajod a válaszodból kiindulva :D
2020. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagymotorral nagy szomorúságomra nem megyek, de így a legjobb mindenkinek, kis robogóval ha van elintézni való, akkor azzal gyorsan elrohanok, de ennyi.
2020. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát ahogy látom nem tartottok ettől. Én úgy hallottam, hogy 50k Ft-ra büntethetnek meg, ha indokolatlanul autózol vagy motorozol. Én Borsodi vagyok, nem messze lakok Miskolctól.
2020. ápr. 17. 08:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha bukóval mész az utcán motorozni, akkor aztán te is, és még 30 nyugdíjas rajtad kivül egyből koronavírusos lesz...
2020. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 dirtboy ***** válasza:

4-es

Én borsodi vagyok,és igen van ahol komolyan veszik.

Nem kevés csekket ki osztottak már csoportban motorozókra a mátrában is és a balatonnál is.


5-os

pont nem érdekel minket a hozád hasonlók véleménye.

munka helyem is baleset érhet ugyan úgy mégis menni kell.

te is biztosan autóba ülsz akkor is ha nincs sürgős dolgod.

televannak az utak bicajosokkal is.

az egészségüget meg haggyuk,pont lóf aszt nem csinálnak.

kb semmivel nem foglalkoznak még szakrendeléskor is csak válogatva ami a legfontosabb azokkal.

A folyosón ülve meg hallom hogy szembe megy a viháncolás.

Még volt is neten videó amin ki osztotta az orvost vgy nővért egy cigányaszon hogy állítólagnincs orvos kozben meg a videón is látszik hogy bent ülltek csak. Az őrok sem dobták ki a nőt mert szerintük is igaza volt.

De tapsoljon csak a sok birka nekik,1800fertőzottel országos szinten ők le vannak terhelve. Szép kis ország ez akkor.


Kérdező,én is borsodi vagyok,szintén miskolc kozeli.

2020. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!