Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért járnak egyesek magyar...

Miért járnak egyesek magyar üzletláncokba?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de azt tapasztaltam, hogy a CBA, Coop, Reál mind drágábban adják a dolgokat és kupleráj az egész üzlet. (Persze, sok helyen nincs más a közelben, de ha van, akkor is sokan ezekbe mennek)
2020. máj. 12. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a multikat kedvelem, most ahol lakom a közeli sparba jàrok. De egyébként attól függetlenül, hogy összességében negatív a véleményem a coop, cba, reàl trióról vannak kivételek. 1ben dolgoztam még pàr éve, a màsik pedig az előző lakóhelyemen volt mindkettőt imàdtam(és mindkettő reàl). Ezentúl negatív példàból még többet tudnék felsorolni mind3 magyar lànctól.
2020. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Coopba és Reálba nem járok, a közelemben mindegyik igénytelen benyomást kelt, drága, és még a személyzet is bunkó. CBA-ba szoktam járni, illetve a szüleim sokat járnak, mert ahol laknak, ott egy viszonylag nagy CBA üzlet a legjobb bolt (és egyébként elég jó dolgok vannak, nagy a választék, igényes a hely, normális a személyzet). A multik közül Pennybe és Aldiba nem járok, mert unszimpatikusak, Sparba ritkán, Auchanba soha, mert messze van és nincs autóm. Tehát leginkább a Tescoban és a Lidlben vásárolok, néha az említett CBA-ban, mert az van helyben, és nem is olyan rossz.
2020. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!