Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl-ben kapható még az a...

A Lidl-ben kapható még az a háromízű fagyi?

Figyelt kérdés
Sztracsatellás, sós karamellás, és pisztácia volt egy dobozban. Ez kapható még? Segítsetek ebben légyszíves.

máj. 23. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hétvégén még vettem. Szerintem van.
máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Hűlt helyét szoktam látni, de azt nem venném meg, mert csak felrobban benne a sör.
máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tegnap láttam még. Kaposvár egyik Lidl üzlete ha ez esetleg segít. De szerintem az összesben van max elviszik hamar mert tényleg finom. Címkéket nézd és ha ott kint van akkor tuti van forgalomban cska rosszkor mentél épp.
máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk még van, szerintem utantöltik napközben.
máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lencsefőzelék ***** válasza:
82%

Ma láttam, de úgy emlékszem, sztracsatella-mogyoró-pisztácia volt (aztán lehet, hogy sós karamella volt). Két literes, 1700 Ft. Volt eper-vanília-csoki is, az csak 1600 Ft. De nem fagyi, hanem jégkrém.

Egyébként:

1. Segíts ebben, légy szíves!

2. Segítsetek ebben, legyetek szívesek!

máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!