Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti hol szoktatok bevásárolni...

Ti hol szoktatok bevásárolni leggyakrabban?

Figyelt kérdés
Illetve kifejthetnétek, hogy milyen szempontok szerint döntitek el: ár, minőség, árukészlet, stb.

2020. aug. 14. 22:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
En nem szoktam konkretan egy bevasarlo helyre jarni, ha jartamban-keltemben beugrik, hogy van egy jo uzlet a kornyeken es eppen kell valamit vennem, akkor ott nyomban elintezem. Altalaban kis uzletekben szeretek vasarolni, mert szeretem a kulonlegessegeket.
2020. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

11-es!


Nem csak az olcsóbb termékek, hanem a magasabb minőség okán vásárolunk Ausztriában, habár a piperecikkek, macskakaja, ruha (jelentősen) kedvezőbb áron van, sok más termékkel egyetemben.

Jellemzően a húsok, felvágottak, zöldség- gyümölcsök drágábbak.

2020. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb bevásárlásokat(havi 2x) a pennyben végzem el. Számomra megfelelőek az árak és az árukészlet is.


A napi bevásárlást( kenyér v. zsemle és egy kis felvágott, vagy valami apróság ami kell az adott napi ebédhez) azt a cbaban végzem.


Coopban évente 4x vásárlok 20-25kg húst/ alkalom. Egyedül itt tudom használni a Széchényi kártyámat. Általában jó árban vannak a húsok, így kár lenne kihagyni ezt.

2020. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a vásárba.
2020. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Lidl. Szinte mindent megkapok ott, amire szükségem van. Olcsó és én még onnan rossz ételt, nem vittem haza. Se szakadt ruhát, se hibás eszközöket.
2020. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
79%
Leggyakrabban kisboltban, de nagyobb összeget lehet hogy valamelyik szuper/hiper marketben költök, auchan, aldi, penny, spar. Mikor mi akciós épp.
2020. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%
Tavasztól ősz közepéig nagyrészt piacon vásarolok, havi egyszer Aldi vagy Spar a tartós élelmiszerek miatt. Mikor lecseng a piacon a friss magyar árú, akkor sűrűbben megyek Sparba vagy Aldiba. Évente egyszer Tesco vagy Auchan, de csak mindig felidegesít mennyire drága és milyen rossz minőségű a friss árú.
2020. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Lidl jó, olcsó
2020. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Kíváncsian kérdezem, más határmentieknél nem szokás külföldön vásárolni?

Itt evidencia, hogy Ausztriába átjárnak az emberek.

Szerbia, Románia, Horvátország, Szlovénia, Ukrajna, Szlovákia mellett élőknél ez nem jellemző?

2020. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sparban.
2020. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!