Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl üzletekben milyen pizzát...

Lidl üzletekben milyen pizzát lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem tudom érdemes-e elmenni egy ilyen üzletbe. Egy olyan városba fogok hamarosan utazni, ahol van Lidl üzlet. Azt tervezem elmegyek, ha lehet kapni olyan termékeket, amit szeretnék vásárolni. Ezek a mozzarellás pizza (vagy más húsmentes pizza), camembert sajt, és tonhal konzerv lennének. Nem tudom mennyire jellemzőek ezek a termékek a Lidl üzletekre, mert még sosem voltam ilyenben. A SPAR-t ismerem inkább.

2020. szept. 2. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
mélyhűtöttet.
2020. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem már ott, tényleg mélyhűtött.

Másrészt meg húsmentes pizzát nem vettem, de amit vettem az olyan mint egy mirelit pizza, van jobb, van rosszabb, meg kell nézni melyik jön be jobban.

2020. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mélyhűtött pizza van (azt nem tudom így hogy mozzarellás-e de több fajta van), camambert sajt is van, és többfajta tonhal konzerv is
2020. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, azt gondoltam, hogy mélyhűtött pizza van, éppen ezekre gondoltam, de ezt igaz, hogy nem emeltem ki. Az érdekelne, hogy mélyhűtött pizzák közül milyen brand-ek, és fajták vannak általában. És hogy milyen márkájú camembert és tonhal konzerv kapható. Sajnos a Lidl honlapján nem lehet találni semmit a készletükről.
2020. szept. 2. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Editke drága, az aldi-lidl-ben túlnyomórészt sajátmárkás élelmiszereket lehet kapni. Ha nem ismered, akkor semmit nem mond neked, hogy Don Alfredo vagy mittomén milyen pizzamárka.


Hogyhogy nem találtad meg a Lidl honlapján????


[link]


[link]


[link]


stb. stb.

2020. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a sajt is:

[link]

2020. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
“ Hogyhogy nem találtad meg a Lidl honlapján????” úgy, hogy ez egy hülye troll
2020. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7: Ach sooo... :-D :-D


Nem is figyeltem, hogy ki kérdezi.

Látom a nevet, ez tényleg elég nagy baromságokat szokott kérdezni. :-D

2020. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!