Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A “quark” a túró külföldi...

A “quark” a túró külföldi megfelelője? Receptekhez túró helyett használhatom?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 15:48
1 2
 11/16 qkker1 ***** válasza:
82%

"Nem publikus hol elek:)"


Akkor hogy a francban segítsünk?

2020. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nem publikus hol elek:)"


:D :D

"Ismered azt a mondást, hogy aki "Á"-t mond, mondjon "B"-t is?


Szerinted, ha pl. Botswanaban élsz, és ezt elárulod, akkor majd be tudunk azonosítani?

És egyáltalán nem biztos, hogy ott (ahol élsz) nincsenek ilyen boltok - lehet, csak nem tudsz róla. Spanyolo-i csoportban vagyok, sokszor meglepődnek 2-3 éve ott élő tagok, amikor kiderül, hogy Túró Rudit kivéve szinte mindent lehet kapni az orosz, lengyel, román boltokban - és nem is tudják, hol van :-) Na mindegy...

2020. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ahol en lakom 1000% hogy nincs, mert megkerdeztem mar ittenieket is, hogy tudnak-e a kozelben orosz/lengyel/kelet-europai boltrol, de nincs. Legalabbis ahol en lakom ( a kozelben), ott nincs.

Azert meg nem fogok egy masik varosba elutazni, hogy igazi turot vegyek, mert annyira azert nem lenyeg:)

Amugy nem azt kerdeztem, hogy lehet-e ITT kapni ezt vagy azt, hanem azt, hogy a quark a turo megfeleloje-e, illetve receptben felhasznalhatom-e turo helyettesitesre :D

2020. okt. 7. 12:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most már tényleg kiváncsi lettem, hogy mi a fenét tudnánk azzal az infóval kezdeni, hogy hol élsz, senki nem utca / házszámot kérdezett...

Ja nem, rohadtul nem érdekel...

Hogy én hogy utálom azokat a kérdezőket, akik utána a segítő szándékúakat kioktatják...

Ha meg nem is érdekel annyira, akkor minek kérdezel? Nem tudom hol élsz (nem is izgat), de tök unalmas hely lehet, és még túró sincs (igaz kb 5 perc munkával házilag is elkszíthető....) :D :D :D

2020. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy én hogy utálom azokat a kérdezőket, akik utána a segítő szándékúakat kioktatják..."


Csatlakozom, 14-es: idejön, kérdez, SEGÍTSÉGET KÉR, mert valamit nem tud - ez nem lenne baj, mert senki nem tud mindent és épp erre találták ki az oldalt, hogy egymásnak segítsünk - és akkor aki a SZABAD IDEJÉBŐL segíteni próbál, azt leoltják. Pedig az ismert mondás szerint az idő pénz!


Sokszor már belefásulok az itteni kérdezők stílusába és inkább elmegyek azalatt az idő alatt a Vaterára aukciókat feltenni vagy más hasznosabb dolgot csinálni :-)

Szeretek segíteni, de nem mindenáron...

2020. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ne mar... :D senkit nem oktattam ki, azert ennyire ne legyetek mar erzekenyek. En minden valaszt felpontoztam, az hogy valaszolok-e arra, hogy hol lakom vagy sem, meg nem rosszindulat, engedtessek mar meg, hogy eldontsem :D

Tok egyertelmu volt a kerdesem, egy percig nem kerdeztem azt, HOL kapok ilyet, hogy keszitek ilyet, es a tobbi, csak errol a quark termekrol kerdeztem, ennyi 😀

2020. okt. 13. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!