Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lehet venni valamelyik elelmis...

Lehet venni valamelyik elelmiszerboltban teknosos toltott gumicukrot??? Sajnos nem tudom beverekedni erte magam pestre, ami elerheto tavolsag az aldi, lidl, tesco, dm.

Figyelt kérdés
Varandos vagyok, es sajnos meglattam egy kepet a gumicukorrol es megbolondulok erte! Segitseg, 😂😂😂

#gumicukor #Teknosos #Pregnantproblems
2020. okt. 6. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen hab alapú gumicukrot szinte mindenütt lehet kapni, csak esetleg béka-gyümölcs-egyéb formában. Az aldi-lidl-ben is van.
2020. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi, ezt a rendelos oldalt en is megtalaltam, de hat ez ilyenkor most kell, nem par nap mulva.. :(


Hasonlot lattam en is dee kifejezetten ez a teknosos ragadt be a fejembe, bar kozben kinomban kivaltottam sima gumicukorral 😂


Koszi Nektek! ☺️

2020. okt. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!