Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vegán élelmiszerboltok???

Vegán élelmiszerboltok???

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten (ha lehet a 17. kerületben, de igazából a lényeg, hogy a városban) hol tudnék vegán termékeket vásárolni? Leginkább tejtermékeket szeretnék venni, de nem vagyok jártas a témában, nem tudom hol tudom őket beszerezni. Kérlek titeket, mondjatok nekem konkrét boltokat (nem baj ha nem kifejezetten vegán termékekre szakosodott a bolt, a lényeg, hogy tudjak venni ott tejtermékeket), ahol be tudom ezeket szerezni.


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2020. aug. 25. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Tejtermékek állati tejből vannak
2020. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Menj el ide, jó nagy, van minden.

[link]

2020. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
nem olyan tejtermékre gondolt, hanem búzatejre meg rizstejre lol
2020. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Növényi tejtermékekre gondoltam. Elsőnek köszi, majd elmegyek. De jöhetnek még a válaszok. :)
2020. aug. 26. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb üzletekben is vannak növényi tejek, joghurtok, tofu gyakran sajtok is. Auchan, Tesco, Aldi, Lidl stb. Kisebb boltokban (Penny, DM, Rossmann) is találsz növényi tejeket, bár itt jóval kisebb a választék.

Ha különlegesebbekre vágysz, a legtöbb bioboltban lehet kapni. Budapesten rendszeresen rendeznek vegán összejöveteleket, ahol van piac is, és hazai termelőktől vehetsz tejtermék helyettesítőket. Ezek között sok olyan találsz, amit boltokban nem lehet kapni.


Ezen kívül biobolt webshopokban is érdemes körülnézni, mert gyakran nagyobb a választék, és jobbak az árak.

2020. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)))
2020. szept. 2. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Növényi tej már a legkisebb boltban is van, tofu a szupermarketekben, joghurt, tejföl és sajt pedig hipermarketekben. Néha előfordul egy-egy húshelyettesítő termék is, de ezeket inkább bioboltban, drogériában találod meg
2020. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!