Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a LIDL-ben az árak az termékek FELETT vannak kirakva?

Figyelt kérdés
Szinte minden boltban az áruk alatt van kiírva, hogy mennyibe kerül, de itt felette van. Ritkán járok LIDL-be, és nagyon megkavart, hogy mindig más termék árát néztem. Vagy ez is egy kereskedelmi fogás, hogy hátha a pénztárnál már nem veszed észre és nem szólsz?

2020. okt. 11. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavar.
2020. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez legyen a legnagyobb bajod.

Nem zavar

2020. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
85%

Nem zavar. Eleinte furcsa volt - nagyjából 2 percig - de tudomásul vettem, hogy itt így van. Olvasni tudok, így gond sem szokott lenni.

Amellett, ha valaminek az árával nem értek egyet, akkor akár a pénztárnál is szólok és köszönettel, de nem kérem.

2020. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 istyyy44 válasza:
89%
Tulajdonképpen nekem sokkal zavaróbb ha alatta van az ár.. mivel magas vagyok és ezért zavaró főleg ha a legalsó termék kilóg a polc szintjétől és még el is takarja az alatt lévő árat és nekem kell elrendezgetnem,tologatnom a dobozokat mintha én lennék az árufeltöltő. Nem mellesleg annyira nem nagy gond. Szóval együtt lehet vele élni.
2020. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
78%
Pont igy a jo, mert a legutolso polcok arai, mindig alig latszodnak mindenhol, hajolni, gugolni kell. De a lidl megoldotta!
2020. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
39%
Katasztrófa :D Nem kereskedelmi fogás, egyszerűen ott csak ez a szokás.
2020. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
33%
Párom nem bírja megszokni. Egyszer jött haza, hogy ezt meg azt tök olcsón vett, aztán mondja hogy "már megint elb*sztam egy csomó pénzt". Na itt már gyanús volt a dolog :D Következő alkalommal mentünk vásárolni és megmutogattam neki hol is vannak az árak, bizony 2-3x többe került valójában mint azt ő hitte, ugyanis nem szokása elolvasni, hogy melyik termékre vonatkozik az ár csak a számokat nézi és ugye szinte mindenhol alatta írják ki. Szóval ja kicsit zavaró, illetve inkább megtévesztő tud lenni az ilyen figyelmetlen embereknek.
2020. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
16%
Nem járok Lidlbe, de engem zavarna.
2020. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
85%

#4

Ugyan ez a bajom, nem is értem a többi bolt miért alá rakja az árakat. Az alsó vasra ugyan ki a fene lát rá szépen, rossz szögben is van, meg nagyon lent van. Mikor nem voltam magas (gyerekként) akkor is zavart, nemhogy még most. Sokkal kényelmesebb, ha fekette vannak az árak, meg ugye felül nagyobbal is van kiírva, hogy az alacsonyabbak is lássák szépen, ne kelljen hozzá sámli vagy valami, de ha nem békaügetésben járod a boltokat az alsó polcon azt a pici cetlit az életbe nem fogod látni. Oké az ilyen még leguggol, de öreganyám a rossz szemével és térdével.... Számára az alsó polc árai csak fikciók. De ha felé van kirakva az ár akkor ugye jobban látszik.

2020. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
82%

Olvasni nem tudsz, csak a számokat ismered? :-DDD


Az árcédulára rá van írva a termék márkája és neve is.

Ne mondd, hogy összekevered a kétezer ft-os olívaolajat a 200 ft-os zsemlemorzsával... :)))

2020. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!