Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar, Tesco, Auchan? Ti hol...

Spar, Tesco, Auchan? Ti hol vásárolnátok szívesebben a 3 üzlet közül?

Figyelt kérdés
Hol van jobb minőség? Melyik olcsóbb?
2020. nov. 8. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Auchan jobb minőség valamivel de talán kicsit drágább

Tesco olcsóbb de minimálisan rosszabb a min.

SPAR ? Szerintem mivel ez egy kisebb lánc nem is ugyan az a kategoria mint a többi amúgy ő a legdrágább a 3 közül és elég rossz a min.


Én inkább Aldiba/Lidl kicsit drágább egy két dolog viszont a olcsóbb a minőségben meg ok a legjobbak ( szerintem )

Hust hentesnél érdemes venni de talán az Lidlben amit lehet kapni 2kilos csirke meg egész jó Tesco Auchan SPAR hús ügyben undorító

Néha vásárolok az Auchanban is ha nagy bevásárlás kell

2020. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
234567 árucikk van mindegyikben, ezt nem lehet megválaszolni. Itt ilyen, ott olyan, itt ez, ott az.
2020. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A spárban vannak különlegesebb termékek is, az Auchanban is elég jó a termék választék, ár érték is megfelelő. A Tescoval nekem az a gondom, hogy eddig bármelyik üzletben voltam, mindegyikben kupi volt, raklapok, üres dobozok, kosz stb. nem szeretek oda járni.

Nekem a kedvencem az aldi egyébként.

2020. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért pont ez a három?

A Spar eleve kakukktojás, mivel nem hipermarket.

Én is hiányolom a Lidl/Aldi-t a sorból - én pl. a vásárlásaim 90%-át ott szoktam lebonyolítani.

2020. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nagyon szerettem a Tescot, de már egyre gyengébb minőségűek a termékei, és borzasztó ahogy kezdenek kinézni az áruházai. A termékek fele hiányzik, úgy néz ki az egész, mint egy raktár, és a vásárlók színvonala is egyre aljább.

Auchan sajnos nincs a közelemben, pedig szeretném, csak nincs kedvem Debrecenig elmenni miatta.

A három közül a Sparba szoktam a legtöbbet menni, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Amúgy a kedvenceim a Lidl és az Aldi.

2020. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5: én már évekkel ezelőtt kiiktattam a Tesco-t. Borzalmas!

A Campona-ban lévő boltjukat kb. a felére összezsugorították, és alapvető termékek hiányoznak, semmi választék.

2020. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Tescoba vásárolok mert az van közel.

Még a Penny és a Lidl.

2020. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Auchan, Spar, Tesco a sorrend nálam . De mindegyikben vannak jó és kevésbé jó dolgok a saját termékek közt. A Spar esik útba leginkább, szóval legtöbbször ott vásárolok, de ha ráérek, akkor szeretek kimenni a nagyobb áruházakba.
2020. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A Campona Tesco régen kiváló áruház volt akárcsak a budaörsi Tesco. Ma már ez sajnos nem így van. A szinvonal nahyot esett.

Auchanba sokat járok, a Lidlbe is benéuek néha. Az InterSpar boltok, melyeket ismerek, igazán jók.

2020. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Aldi :D

De ha muszáj a 3 közül, akkor a Tesco-t szeretem a legjobban. Az Auchan nekem drága és a saját márkás cuccok egyszerűen katasztrófák.. Bleh.

2020. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!