Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Metro miben más, mint a...

A Metro miben más, mint a többi nagy bevásárlóközpontok?

Figyelt kérdés
És miért csak vállalkozók vásárolhatnak ott? Mi ez a hülyeség (mert nekem annak tűnik) és miért jó ez nekik?

2020. dec. 19. 01:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

„Magyarország meghatározó élelmiszer nagykereskedőjeként kötelességünknek érezzük, hogy a lakosság élelmiszer-ellátását közvetlenül is segítsük. A koronavírus terjedése miatt kialakult helyzetben átmenetileg az egyéni vásárlók számára is megnyitjuk áruházainkat, és nyílt napokat tartunk.”


Szóval éppenséggel most mehetsz nem vállalkozóként is.


Amúgy ott van.. nagykereskedés. Kiskereknek értékesítenek nagy tételben. Ez az üzletpolitikájuk. Így elég csak kevás, de nagyobb partnerrel dolgozniuk. Nem kell a nyakukba venni a sok gondot jelentő fogyasztókat,nem kell óriási marketingkampányokat csinálni, hogy elérjék a fogyasztókat. Elég csak a kisboltokat megtalálni az ajánlataikkal, kevés üzletet fenntartani, minimális személyzettel.

2020. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyik haverom anyjának a kártyájával járok, aki már pár éve meghalt és még nő se vagyok, nem számít, nem nézik, akárkiével mehetsz. Akkor érdemes oda menni, ha nagyobb tételt akarok venni valamit. A legjobb: nincsenek varjak és ami a legjobb: gyerekek, ill. csak kevesen. Az elején be sem mehettek 14 alatt, de szép is volt!
2020. dec. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban jártunk oda sokat. Ugyan nem volt vállalkozó a családban, de valakitől kaptunk olyan kártyát. A széles választékra emlékszem, és hogy olyasmiket lehetett kapni, amiből azóta sem látok sehol akkora választékot, pl. különleges sajtok, mindenféle ízesítésű tejszínhabok...Nem tudom, most mi a helyzet.
2020. dec. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

-Nagyobb választék mindenből, sok egzotikusabb, kevésbé ismert dolog van mindenből

-Nagy áruház, így még mostanában sincsen tumultus

-Van friss hús és hal

-Rádióból nem szól semmilyen zene

-Nagy kiszerelések, professzionális termékek (pl. takarítószer)

-Árban ha csak 1-2 dolgot veszel, ugyanolyan, mint pl. az auchan, de nagyobb tételben valóban olcsóbb.

2020. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
A húsáru ott a legszebb, az biztos!
2020. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most ezt nem teljesen értem, mert ellentmondóak a kommentek. Ide azok járnak, akik utána továbbértékesítik saját vállalkozásban a termékeket? Tehát akik csak nagy tételben vásárolnak és nem saját maguknak, a háztartásba?
2020. dec. 19. 15:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Egyéni vállalkozó is kiválthatja a kártyát, de mostanság annyi nyíltnap van, hogy bárki bemehet (asszem van új kártya péntek-szombat-vasárnap belépéssel).

Én mindkét opciót szoktam látni (kiskert és átlag bevásárlót is).

2020. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: Én saját részre vásárolok, de nagyobb tételben-kiszerelésben a fogyóeszközöket, dolgokat. Csak egy elméleti példa: megvehetsz a METRO-ban mosóporból 20 kg-s kiszerelést, amiből egy hiperben 5 kg-s a max, és olcsóbb, mint 4X5kg. Enni nem kér és úgyis elfogy. De írhatnék mást is. Persze figyelni kell az árakat, nem mindig az a jobb. Na erre nagyon jó a mobilnet...
2020. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Én vállalkozó vagyok, de nem kereskedelemmel foglalkozom, csak saját részre vásárolok. Inkább kicsit drágább, pont tegnap néztünk néhány dolgot.

Vettünk pl. egy karton bort, 1000Ft/palack. Ezt most megnéztem a neten, az Auchanban 700 Ft akciósan, a Tescoban 1100, egyik boros webáruházban 1350.

2020. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha háztartásba is lehet terméket vinni onnan, akkor miért csak vállalkozók vásárolhatnak a Metro-ban? Ez így akárhogy nézem diszkrimináció.
2020. dec. 19. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!