Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Reggel 6 órakor fel fognak...

Reggel 6 órakor fel fognak tudni nekem váltani egy boltban egy tízezer forintost?

Figyelt kérdés
Reggel munka előtt még be kell mennem a közértbe.6-kor nyit a közért,nyitásra már ott leszek,hogy beérjek a munkahelyre.Kb.ezer forint értékben szoktam vásárolni.Fel fogják tudni nekem váltani a tízezrest reggel 6-kor nyitáskor?

2021. jan. 1. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Vásárolj reggelit, újságot abból kénytelenek visszaadni
2021. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 újságot nem szoktam venni,péksütemények meg innivalót.Meg valami gyümölcsöt.
2021. jan. 1. 20:51
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Akkor azt
2021. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Vissza persze. Ha hirtelen egyszerre 1 ora alatt mindenki 10ezressel fizet na az mar baj lehet...ugyanis semmilyen bolt nem BANK. De nyilvan ertelmes felnott emberek megoldjak, nem pedig hisztiznek mint egyesek...lasd Afoldi R.
2021. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Áruházban biztosan, de kis közértben nehezen. Én patikában dolgoztam, reggel 8 órai nyitáskor az első vásárló 10 ezressel akart fizetni pár száz forintos tételt. Össz-vissz ennyi szokott lenni a kasszában nyitáskor, kértem, hogy keressen kisebb címletet. Erre azt mondta, gondolta, hogy felváltjuk..
2021. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 kis közértben fogok vásárolni,lehet hogy én leszek az első vásárló.Kb.ezer forintért fogok vásárolni és csak tízezresem van.
2021. jan. 1. 20:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már olyat, hogy a közért pénztárosa "saját zsebből" felváltotta a tízezrest, majd utána elszámolt, mintha eleve én adtam volna a kisebb pénzt

(Vagyis előbb a sajátjából felváltotta nekem a pénzt, majd utána számoltuk el a termék kifizetését)


Általában egy tízezres nem fog ki rajtuk, bár ha első vásárló leszel, morognak érte :)

2021. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Jajj de imádom... aztán mikor látod, hogy ott fityeg az ezres, meg az ötszázas... de jaaaaa, neki nincs kisebb...
2021. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Fizess kártyával, akkor nincs probléma.
2021. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülni nem fog, az 100 %, de ha tudja, megoldja.
2021. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!