Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Reggel 6 órakor fel fognak...

Reggel 6 órakor fel fognak tudni nekem váltani egy boltban egy tízezer forintost?

Figyelt kérdés
Reggel munka előtt még be kell mennem a közértbe.6-kor nyit a közért,nyitásra már ott leszek,hogy beérjek a munkahelyre.Kb.ezer forint értékben szoktam vásárolni.Fel fogják tudni nekem váltani a tízezrest reggel 6-kor nyitáskor?

2021. jan. 1. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
9-es: szerinted melyik kis közértben lehet kártyával fizetni????
2021. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Kis közértben nem fognak őrülni ennek mert nincs ennyi pénz reggel a kasszában.
2021. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

#11 Több egyszemélyes boltban fizettem már kártyával. Ha van a közelben nagy bolt, és többnyire van, rákényszerülnek.

Szerintem, hanem csinálsz belőle rendszert, nem gond.

A csak pénzváltás jogosulatlan banki tevékenységnek minősül és tilos. Nem jöttem rá, miért.

2021. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az üzletben ki kell szolgálni a vevőt. Örülni az örömtanyán kell.
2021. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor lehet önkiszolgáló kasszábam fizetek, ott nem szokott probléma lenni. Elegem lett abból, hogy törvényes fizetőeszközt nem fogadnak el és morognak nagy áruházakban is, miközben sokszor láthatóan tele van a kassza. Meg úgy általában, mindig csak a baj van a sorban, szóval főleg olyan boltokba járok, ahol van önkiszolgáló kassza. Az Aldiban, Lidlben nincs sehol, de ott viszont nagyon gyorsak és profik az eladók, ott semmi probléma nem szokott lenni. Igaz többnyire kártyával fizetek, a nagyobb pénznek lehet, hogy ott sem örülnek, de biztos nem húzzák az időt vele. Feltartaná a sort ha nem adnának vissza gyorsan akármilyen címldtből és a sört ott nagyon pörgetik.
2021. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!