Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vettem ma egy üveg fekete...

Vettem ma egy üveg fekete olívabogyót, de tömény kutya-vizelet szaga és íze van... vajon visszatérítik az árát, ha visszaviszem a boltba?

Figyelt kérdés

Szeretem az olívabogyót, és még sose találkoztam ilyesmi szaggal/ízzel


Nagyon rossz, olyan mintha valamilyen vizelet lenne benne.



Mielőtt valaki azt gondolná hogy vicc a kérdés vagy hasonlók, nekem nincs kutyám, és a vírus óta mindent le szoktam törölgetni alkoholos kendővel, de annak se éreztem eddig utóízét semmin



2021. márc. 2. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
régen rossz ha kívülről törlöd az üveget es a kaján erzed a szagát. Amúgy honnan tudod milyen ize van a kutyahúgynak?
2021. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Több féle olajbogyó van, van amelyiknek én sem szeretem az ízét/szagát. (Nem szagolgattam még kutyapisit.)
2021. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Egyszer én is vettem egy olyat ami undorító volt szagra és ízre is..talán a Lidl-ben vettem. Azóta próbálom azt kerülni de visszavenni sajnos nem fogják
2021. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Nem akartam márkát írni, de igen, ez is Lidl-ös volt
2021. márc. 2. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Görögországban egyes üzletekben ki van rakva vagy 10-15 fajta, amiket lehet kóstplni, mielőtt megveszel belőle. Több nem ízlett belőle, s volt amitől egyenesen undorodtam.
2021. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Meg sose szagoltam kutya vizeletet, kóstolni pláne nem kóstoltam, így nem tudom, milyen íze lehet. De egy biztos.. A sötét oivabogyó közel sem olyan ízes mint a zöld társa.
2021. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
"Meg sose szagoltam kutya vizeletet, " Akkor vagy nagyon jo helyen élsz vagy nagyon rossz a szaglásod.
2021. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
18 eves koromig volt kutyám is állandóan. Mégse tudom milyen a kutya vizelet szaga. 😃 Na erre varrjal gombot! Kertes házban laktunk, a kutya kint.
2021. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!