Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a teendő ha a lidl átveri...

Mi a teendő ha a lidl átveri a vásárlókat?

Figyelt kérdés
Szegedi lidl ben vásároltunk fagyasztott "áfonyát"- már évek óta ezt vesszük, eddig semmi probléma nem volt- viszont ez utóbbinál feltűnt, hogy nem áfonya az amit annak próbálnak eladni. Amint kibontottam, elkezdett olvadni feltűnt, hogy pirosas árnyalatú a színe, nem is lila, mint ahogyan az szokott lenni.Az íze is eltérő, szerintem inkább bodza (ami jóval olcsóbb) , de áfonya biztosan nem. Szerintem sokaknak fel sem tűnne, csak az, hogy valami nem stimmel. Két ilyen zacsival vettünk, mind a kettő ugyan az. Bosszantó, mostantól ez mindig így lesz? Mit lehet ilyenkor csinálni? A blokkot már elhajítottam:')

2021. márc. 18. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Lidl márka vagy más? Szólj nekik, van egy központjuk Budapesten, telefonálj be és keszits róla képet. Felveszik a panaszod és kivizsgálják, lehet még jól is fogsz járni.
2021. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Van ám vörös áfonya.

A bodza pedig majdnem fekete.

2021. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
31%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Igen, valószínü bodza... ami klasszisokkal kisebb nála... 🙈

Vörös áfonya?!


De meg ne edd, lehet mérgező😅😅

2021. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

3!


Létezik vörös áfonya és nem, nem mérgező.

2021. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus példája ez annak, mikor a hülye okoskodik... A bodza mégcsak nem is hasonlít méretben az áfonyához, se alakban, éretten a színe fekete és a feldolgozási költsége is jóval magasabb, mint az áfonyának. Plusz éretlenül mérgező, de minimum hasfájást okoz. Szóval nyugodj meg, hogy az nem bodza, simán csak éretlen áfonya.
2021. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A legokosabb lenne, ha az üzletben szólsz, hogy valami nem stimmel vele. Ugyanis ök honnan tudhatnák? Meg nem a Lidl agy az adott üzlet csomagolja, hanem egy beszállító cég, a Lidn csak akkor tud náluk reklamálni, ha tud a problémáról.

Másrészt lehet éppen kisebb szemü vagy kevésbé érett áfonya is.

A bodza sokkal drágább lenne, mivel nincs meg rá a feldolgozási eljárás, az teljesen kizárt, másrészt annak nagyon jellegzetes íze/illata van, azt mindenki észrevenné.

A vörösáfonya meg még véletlen sem mérgezö, nem tudom, honnan szedte a 3-as ezt a hülyeséget!

2021. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as egyértelműen csak ironizált, ...legalábbis szerintem.


Egyébként meg csatlakozom az előttem szólókhoz.

A Kérdező még életében nem szüretelt bodzabogyót - mi már igen - mert akkor nem írna butaságokat! És pont a macerás eljárás miatt sokkal drágább lenne mint az áfonya. (A méretéről már nem is beszélve!:)

2021. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö; tegyél fel egy képet a szerinted "nem áfonyáról", úgy könnyebb lenne megmondani, mi lehet az.

Ami garantáltan NEM az, az a bodza, ez valószínüleg csak nem teljesen éretet áfonya!

2021. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tuti, hogy "mirtill" v. hasonló felirata volt? Nem vörösáfonya/tőzegáfonya?
2021. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem érdekel micsoda, de hogy tuti nem áfonya az biztos, ici pici gömb formájú és bordó, pici keményebb magja van .Marhára nem ez volt a lényeg, hogy bodza e vagy esetleg kutyafasza. Engem csak ez érdekel, nem véletlen akartam KÉK áfonyát venni, mert azt akartam enni. Kék áfonya néven vettem ahogyan egy éve folyamatosan, ugyan azt a terméket , de nem ugyan az van benne mint régen. :)

Tőlem lehet vörösáfonya vagy akár valami mutáns szar is, és nem azért nem eszem meg mert félek tőle hanem mert nem ezt akartam venni. Számomra ez átverés és nem akarok megint így járni, ez lett volna a lényeg. Köszönet megint az értelmes válaszokért.

Az ötösnek meg egy nagy puszit küldök. <3

2021. márc. 18. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!