Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért vásárolna valaki a...

Miért vásárolna valaki a Coopban? Nem gondoljátok, hogy túl drága minden?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon ritkán megyek a Coopba, leginkább csak akkor, ha olyan helyen vagyok, ahol nincs más.
2021. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk az van hozzá közel? Nekem sem a kedvencem, de ha olyan helyen vagyok, ahol mondjuk más nincs, akkor mit csináljak? Falun lakom, itt van egy Coop, meg egy Tom Market. Ezt lehet beosztani, ha nagyon gyorsan kell valami.
2021. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nincs itthon és gyorsan kell, akkor az van közel a faluban, a sör sem drágább, mint máshol.

De legfőképp azok járnak oda, akiknek nincs kocsijuk és vagy nyugdíjasok, vagy gyesen vannak, vagy a faluban dolgoznak. Ha csak ezért megy be a városba, akkor az 5 liter benzin és a plusz 1 óra már nem feltétlen éri meg. Persze ma már a legtöbben a városokban dolgoznak, és ott is oldják meg a bevásárlást valami nagyobb, olcsóbb és jobb boltban, de mint írtam van egy-két olyan csoport, akik nem járnak rendszeresen el a faluból.

2021. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán térek be, csak ha a posta menet során pont kell valami ezért nem is igazán tudom az árakat, de ami tutira feltűnt, hogy a kapszulás kávé alap ára olcsóbb mint kb bárhol még akciósan is.
2021. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az van és nem, nem tűnt fel.
2021. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért nem megyek a Coopba, mert drága - én nem tartom drágábbnak, mint a többi üzletláncot - hanem mert nálunk nagyon silány a készlet, pedig nem kis Coop. Csak alapdolgokra, olaj, liszt, cukor, stb. a megfelelő.
2021. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért járok oda mert kis városban lakunk itt pl még penny vagy cba sincs. A kenyeret meg a péksütiket ott veszem, meg néha a fornettit. Ha nagyon gyorsan kell vmi pl tejföl akkor mas nincs csak ez.

De bevásárlás a közeli lidlben

2021. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a coop az egyik legolcsóbb.
2021. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

4 évig jártam reggeliért, mert a gimi mellett az van. Egyébként fornettit csak ott árulnak a városunkban.

Én sem értettem sosem, hogy valaki 10 ezrekért miért ott vásárol be. Viszont ha nincs kocsija, és nyugdíjasként már nem akar biciklire ülni, akkor elhiszem, hogy csak a legközelebbi boltig megy.

Aztán felkerültem Pestre, és kocsi híján rájöttem, hogy nekem sincs kedvem villamosozgatni ennyi cuccal. A legközelebbi szupermarket 4 megállóra, vagy 15 perc sétára van, és ha felszámoljuk a 2*350 forintos menetjegyet, rájöttem, hogy nem éri meg odáig menni, miközben a tömb aljában van egy coop - nyilván a kisebb vásárlásokról van szó. Szóval az összegzés eredménye leginkább a lustaság :) De megjegyzem, hogy ott is vannak akciók, macskakaját például jobb árban vettem legutóbb ott, mint a Lidlben.

2021. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szep kartya nalunk egy nagy elony + hus mostansag felveszi a versenyt a tobbivel es nem erzem rosszabbnak se. + Neha olyan dolgok vannak olcsobban, amikrol nem hinne az ember, bar azt ki kell fogni.
2021. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!