Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért vásárolna valaki a...

Miért vásárolna valaki a Coopban? Nem gondoljátok, hogy túl drága minden?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem de kedvező hogy itt van 3 tömbháznyira, ha valami kell. Győz a lustaság 😀 mint elautózni a Tescoba ami olcsóbb de kint van a város szélén.
2021. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott tömegnyomor mint a lidliben, aldiban...
2021. máj. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De, de mit csináljak? Ez az egyetlen értelmesebb opció a környékünkön.
2021. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Drága, de már minden az. A szétistenített Lidl sem olcsó. Ott is csak az akciós dolgok érik meg. Egyébként meg, ha mindent a legolcsóbban akarsz beszerezni, akkor be kell menned 10 helyre, ami rengeteg időt és nagyon jó idegrendszert kíván.

Nálunk a Coop-ban is lehet kifogni olcsóbban jó dolgokat. Elég sok akciójuk van.

2021. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolnék én máshol, de Spar, Lidl, Tesco, Kaufland kb. 50 km, túl gyakran nincs alkalmam felkeresni ezeket a boltokat. A Mari néni kisboltjánál meg még mindig sokkal jobb.
2021. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor mondják, hogy az idő pénz.

Egy kozmetikus barátnőm lakik drágán, de legalább közel a munkahelyéhez. Azt mondta, hogy ami időt megspórol az utazáson, annyival több embert tud elvállalni nap közben, így tulajdonképpen visszajön a pénz, és egy jó lakásban él, kevés utazással. Végigjárni 5 boltot az akciós termékekért ugyanúgy időbe, benzinbe, vonaljegybe kerül.

2021. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nah Igen nyugdíjas aki ingyen utazik bejár 5-6 boltot tegye csak, de sokszor hallom olyanok is akik kb elköltik benzinre azt amit megspórolnak a termékeken.
2021. jún. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyám rosszabb.

Nincs kocsink, gyalog kell mennem 4 boltba.

Ráadásul egy-egy hetes akciónál heti 2* mindegyikbe, mert ugye van a csak hétvégi akció, csak szombatig/vasárnapig akció, csak vasárnaptól/hétfőtől akció és az egész heti akció.

Nekem meg a tököm ki van a különféle f@szom akciókkal, ráadásul boltban dolgozom és anyám nem érti, miért vagyok egyre idegbetegebb.

Ott tartok, hogy falura költözök és heti 1* fogok elmenni a helyi vidéki kis vegyesboltba oszt csá.

2022. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18 Szóval tapasztalatból mondom, hogy inkább húzza meg mindenki a nadrágszíjat, minthogy az idegére menjen ez az összevissza futkosás, sorban állás, tömegnyomor, idegbaj, ricsaj.....

Hozzátenném, felneveltem egy 8 fős árva kölyökkutya családot egymagam 2 napos koruktól 10 hetes korukig, szóval nem vagyok egy türelmetlen ember...

2022. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!