Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Budapesten hol lehet kapni...

Budapesten hol lehet kapni ázsiai ételeket és snack féléket?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek olyan nagyobb boltokat ahol lehet kapni ázsiai snackeket mint pocky, mochi, chipsek esetleg amiket máshol nem kapni. Ezek igaz manapság a legtöbb kínai élelmiszerboltban megtalálható de olyat keresnék ahol azért több a választék. Ilyen csípős ramen leveseket (pl.samyang vagy mi) esetleg sushi választék is van. Vagy bármi ázsiai ételeket, készételeket stb. Különleges üdítőket. Ahol esetleg nagy választék van mindenből. Címet is írjatok ha írtok ilyen boltot. Köszi.*

2021. jún. 28. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányán a nagy kínai szupermarketben
2021. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt a link


[link]

2021. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
azsia centerben is van a nyugati szárny földszinjén 2-3 üzlet ahol kifejezetten keleti élelmiszereket forgalmaznak. fűszerek, konzervek, mirelit, zacskós levesek, űdítők, stb..
2021. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dunapanda magasan a legnagyobb, de ha nincs kedved kimenni, a második legjobb opció a Rákóczi téri szupermarket. A csarnok főbejáratától balra.
2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Fővám téren lévő Ázsia boltban is nagy a választék, illetve szerintem egyes nagyobb vietnami "szupermarket"-ekben is, például a Karinthy és a Bercsényi utca sarkán (11.ker.) van egy viszonylag nagy. (Lehet erre gondolsz kínai élelmiszerbolt alatt.)

Autentikusan pedig a kőbányai kínai piacot tudnám ajánlani én is, de most így konkrét üzletet nem tudok mondani.

2021. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy nem biztos, hogy az elsővel ugyanarra gondoltunk, én ezt a területet ismerem Kínai Piac néven: [link]
2021. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: de az nem élelmiszer, hanem ruha-egyéb....


Volt ott a sarkon egy "32-es áruház" élelmiszerbolt, de szerintem már nincs meg...


Mindenesetre az általam ajánlott DunaPanda sokkal igényesebb - nem az a lepukkant kínai-banzáj....

2021. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben, köszi az infót! Egy élelmiszerboltot ismerek ott, azt hittem van több is.
2021. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!