Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Legjobb ramen lelőhely,...

Legjobb ramen lelőhely, étterem Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Blahán, abban a nagy üzletkomplexumban van egy, illetve tudok még egyet. Az astóriától kezdj el sétálni a kálvin irányába, NEM azon az oldalon amelyiket a múzeum van. Mész mész, és nagyon közel a kálvinhoz ott lesz. Árban szerintem mindegyik többé-kevésbé megéri, mindkét helyen elképesztően nagy adagokat adnak, és nagyon finomak. Blaháson asszem csak marhás van 1.6k-ért, illetve sok-sok más fajta japán kaja, a kálvinoson meg van vagy 4-5 fajta a csirkés, marhás ott is 1.6k körül van a tengergyümölcsés 2k körül :))))
2020. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2020. szept. 26. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én a ramenkát szeretem a Kazinczy utcában. Nem utolsósorban nem műanyagban adják.
2020. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
[1 vagyok] Igen tényleg a Ramenka is egy elég jó hely, pont előtte latom, nem tudom, hogy nem jutott eszembe hahah, csak elképesztően drága, legalábbis mikor én utoljára ott ettem, akkor az volt. :)))
2020. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
A Komachi bisztro a legjobb ramenes itthon, amit tényleg japán recept alapján csinálnak (onnan is tudni, hogy pl elég sok japán tért be oda enni 😉). Sajnos rengeteg utánzat van, amit nem japánok csinálnak, és nem is olyan az ízük sem.
2020. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

ettől függetlenül lehet ugyan olyan amit nem japánok készítenek :D csak hát ahhoz vagy kint kellet élned vagy kint élt japántól kellett megtanulnod vagy olyantól aki szintén kint tanulta meg

a lényeg hogy tisztában légy az ottani anyagokkal amit háztartásokban és éttermekben használnak fel pl a gyömbér és szezám olaj elengedhetetlen minden távol keleti fogásból

2020. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Én jártam Japánban, nekem a Ramenka olyan, mint a kinti. De szívesen kipróbálom a Komachit is :D
2020. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!