Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl kártyán a kupont mikor...

Lidl kártyán a kupont mikor kell lehúzni?

Figyelt kérdés
Többször váltottam már be olyan kupont amit aktiválni kell viszont volt mikor megnéztem a számlát utána nem mutatta hogy levett volna a kupon által valamennyit. Előtte kell bemutatni mikor még nem húzta le az adott terméket vagy utána?

2021. júl. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Appon van kupon, máshol nincs.
2021. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Én előtte szoktam amikor beállok a pénztárhoz. Egyből odatartom a telót a leolvasóhoz és akkor a tuti.
2021. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy telefonos app azt kérdezem. 2 én is úgy szoktam pedig. Aktiválom ami van de ha nincs is szoktam a kártyát magában odatartani. Ezt nem tudtam csak hogy előtte kell mielőtt az akciós terméket lehúzza vagy azután hogy már átment. Köszi!
2021. júl. 30. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha a legelején odatartod akkor mindenképp előtte olvassa be. Biztos, hogy minden feltételnek megfelelsz? Van ami csak x összeg után vagy 2-3 vásárlása esetén akciós. Vagy épp 2 termék együtt és csak az egyik olcsóbb
2021. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elég, hogy az appon aktiválod, hiszen honnan tudná a rendszer, hogy a 3827482. számú tranzakció pont te voltál.


A kasszánál az appban lévő QR-kódot is szkennelned kell az olvasón. Elég hülye a rendszer, csak egy nagyon halkat csippan, a zajos boltban alig hallani. De a kasszás szokta mondani, hogy mikor jó.

2021. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen szoktam magában is szkennelni a kódot ha nincs kupon aktiválva is mert akkor is lehet kapni azt a kaparós kupont. Nem tudom egyébként lehet hogy van amit én néztem félre és azért nem vette le. De igen arra szoktam figyelni mikor minden második akciós csak akkor többet veszek belőle. Ezentúl jobban meg fogom figyelni mit hogy köszi azért mindenkinek
2021. júl. 31. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kattints rá és olvasd el a részleteket.
2021. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, mindig olvasd el a részleteket nagyon alaposan, mert átßaszásra játszanak!
2021. nov. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!