Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl nem tervezi a közeljövő...

A Lidl nem tervezi a közeljövőben az online rendelés bevezetését? Egyre több élelmiszerbolt hozza létre a saját felületét.

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kerdezd meg oket, mi honnan a banatbol tudjuk...
2021. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon nem,de még Németországban sem szállítanak élelmiszert házhoz ,pedig ott van online rendelésre lehetőség,de csak noon food termékeket lehet online is megrendelni.
2021. júl. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Tescoból akartunk így rendelni, össze is raktunk egy nagyobb bevásárlást, de csak 2 hét múlva tudták volna kihozni...
2021. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A Tesco minden szempontból kritikán aluli, nem csoda, hogy eléggé leszálló ágban vannak.

De pl. a Kifli vagy a Spar már másnap kiszállítják a rendeléseket.

2021. júl. 2. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán tavaly olvastam egy interjúban, hogy kifejezetten nem tervezik, nem hiszem, hogy azóta változott volna a hozzáállásuk. A diszkontláncokra eleve nem jellemző a házhozszállítás, az Aldi esetén is csak bérbevásárló-szolgálat a Roksh, nem a saját házhozszállító szolgáltatásuk.
2021. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik városban éltek, hogy 2 hétre vállalt a Tesco kiszállítást? Vagy mikor szerettetek volna rendelni? Én rendszeresen onnan hozatom a nagyobb, nehezebb dolgokat - pl ásványvíz, liszt, karton tej, stb. - és általában másnapra tudok időpontot foglalni, amikor ki is hozzák.

Tavaly, a járvány kitörésekor volt egy olyan időszak, talán 3-4 hét, amikor kb. lehetetlen volt időpontot foglalni náluk, de azóta nekem ezzel semmi gondom nincs.

2021. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben amikor a párom covidos lett, amúgy Nyíregyháza.
2021. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Ne is tervezzék. Lassan online lehet levegőt is venni, sőt valaki beszívja és kifújja helyettünk...

Vicc, ami megy a világban manapság sajna. Kerekedj fel és vásárolj be, régen is mindenki megoldotta..

2021. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

De jó, hogy ezt megkérdezte valaki. Köszi kérdező :D


Sokszor megfordult az én fejemben is, mert Auchan / Tesco ugyan rendelkezik ilyen szolgáltatással, de leginkább az Aldis / Lidls termékeket vásároljuk a párommal, viszont onnan nem lehet rendelni :(


Én nagyon örülnék, boldogan fizetném a kiszállítási díjat!


#8: sajnos nem mindenki tud bevásárolni menni. Képzeld el, hogy valaki 12 órákat dolgozik naponta, ez mekkora segítség lenne neki. Esetleg az öregeknek, vagy mozgássérülteknek. Szerintem rendkívül jó kiegészítő szolgáltatás lenne ez aldiéknál vagy a lidléknél is! :)

2021. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!