Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A piacon (pl Lehel piac), van...

A piacon (pl Lehel piac), van olyanra lehetőség, hogy mittomén, ha veszek 15 kiló paprikát akkor olcsóbban adják?

Figyelt kérdés
Legalább 10 éve nem voltam piacon, el nem tudom képzelni hogy mehet az ilyen. Emlékszem így a szüleimmel ott vásárlásokra, de ilyeneket nem vágok azért, mint ez se, hogy így lehetett e alkudni, vagy ilyesmi.

2021. szept. 2. 01:48
A kérdező szavazást indított:
persze
nem
random, pl árustól függ
28 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem csupán az árustól függ, hanem a te alkuképességedtől is.

Olyantól ne is vásárolj, aki önmagától csökkenti az árat.

2021. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Árustól és forgalomtól függ.

Ha csúcsidőben mész, és ő tudja, hogy úgyis el tud adni mindent, akkor nyilván nem adja olcsóbban. Egy több napos ünnep előtt, zárás felé, mikor fennáll a lehetősége hogy rajtamarad, nyilván odaadja olcsóbban.

2021. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így tisztább, gondoltam is ilyesmikre, megerősítettetek. Köszike!
2021. szept. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!