Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bementem a Tescóba és a sorok...

Bementem a Tescóba és a sorok között lehet érezni a rohadt és büdös hús szagát, a pult mellett majdnem elhánytam magam. Kihez jelentsem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
ott helyben miért nem mertél szólni senkinek?
2021. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eltüntetik, egyébként a pultos szerint minden rendben, hosszú sorok voltak. Azok nem érezték, akik oda beálltak?
2021. szept. 13. 12:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ott szólok, megbüntetik? De lehet így is sejtik...
2021. szept. 13. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a Tescoban mindig ilyen büdös van, sose veszek ott húst, ráadásul a hűtők állandóan folynak, dögszag van. De itt évek óta, tuti, hogy volt már aki szólt, de nem igazán foglalkoznak vele.
2021. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
A múltkor vettünk húst a Tescoban, pedig sosem szoktunk, de az volt legközelebb. Olyan büdös volt, mikor otthon kinyitottuk a zacskót, hogy ki kellett dobni.
2021. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!