Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Veresegyháziak! Tegnap voltunk...

Veresegyháziak! Tegnap voltunk a piacotokon, és vettünk disznósajtot egy lakókocsiból a kávés mellett. Büdös volt, Férjem hasmenést kapott. Szeretném megköszönni. Nem ismeritek? Tatabányaiak voltak.

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha budos volt, a ferjed miert evett belole?
2015. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tatabányaiak voltak, ki volt irva a kocsira. A postával szembeni végén volt a piacnak. Előtte kávét árult egy fiatal nő, ott főzte. A hentes mellett savanyuságot árultak, ha szemben álltunk vele- jobbra. Balra még pár zöldséges volt, és egy baromfis lakókocsi szintén. Pestiek vagyunk, ugyhogy még nem voltunk Veresen piacon, csak sokat hallottunk róla. Hát ez lett belőle.
2015. dec. 10. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Az ÁNTSZ a körmükre nézhetne... próbáld nekik bejelenteni.
2015. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tudod-e mire gondolok. Amikor az oroddal nem érzed, csak a "kummogod"-al, hogy dög. Akkor már a szádban van sajnos. Amellett ugy agyon volt vágva fokhagymával, borssal, hogy nem lehetett észrevenni. Nekem gyanus volt a fogása, mert én tettem elé. De az ember nem vegyész, hogy mindent megvizsgáljon. Szép volt, drága volt /700 Ft ez a darab / hát ki gondolta volna.
2015. dec. 10. 14:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudjuk biztonyitani, ezért csak Nekik köszönném meg. Különben kedélyesen elcsevegtünk Tatabányáról.
2015. dec. 10. 14:35
 6/13 Trafó1 ***** válasza:
100%
Árulni kéne természetes hashajtóként ami disznósajt ízű és természet közeli az illatvilága szerintem menő lenne:-PPP
2015. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jó ötlet !
2015. dec. 10. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Jóvan, fejezd má be a hisztit.
2015. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gömbicica ***** válasza:
100%

"Amikor az oroddal nem érzed, csak a "kummogod"-al, hogy dög"


ez nagyon jó!!! "kummogod" :D :D :D


de tényleg igy van. elég jó orrom van, a rossz kaját is gyorsan észreveszem :( és tényleg van olyan, hogy szaglással semmi gond, de elkezded a szádban nyelveddel kóstolgani, kummogni, akkor bizony visszaköszön, hogy valami nem gyerebe.


hu én egy balatoni hires halsütővel jártam igy,

aztán szintén balatonon egy hires cukrászda kávézójában.


vettem már kukacos!!! sonkát!!! amit ugye nem vettem észre,gyönyörü volt, aztán két három nap alatt kikelt benne minden :( :( ahol a "hajtása volt a husnak, mikor formázták, valószinüleg nem ehette át rendesen a sólé, vagy csak kevésbé füstölték és nyers maradt, hát valami fertelmes volt.


és ez a sonka is nevezetes helyről származott!!! beismerték lefotóztam nekik, kaptam másikat.


sőt már ugy is jártam, hogy sem nem büdös, sem nem kummogós nem volt, mégis ugy gondoltam, hogy ezt nem eszi meg még a macska se!!! ment a szemétbe :( :(


lehet érzéékenyebb vagyok dolgokra! ehetett az állat valamit, vagy gyógyszeres is lehetett, ki tudja???


pfu kajával nagyon figyelni kell basszus.


nálunk óvódában volt marha nagy mérgezés a nyáron.


egész nap!!!! mindhárom étkezésben szerepelt a tojás!!!

már nem tudom mi volt, de tojáskrémes kenyér biztosan. aztán tán rakottkrumpli? fene tudja.


de kiszáradásig megfosatta a történet a gyerekeket :( :(

2015. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem lehet megbizni senkiben kaja téren /sem/ !
2015. dec. 25. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!