Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Voltam ma egy tescóban de...

Voltam ma egy tescóban de csak robotpénztárak voltak, ez lesz a jövő?

Figyelt kérdés
A csornai tescóban voltam és nem voltak pénztárosok csak az önkiszolgáló kasszák. Eladók sem voltak, csak a hentespultban állt 2 alkalmazott. Meg az önkiszolgáló kasszáknál egy néni.
2021. okt. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Már régóta alkalmaznak inkább gépeket, ahol csak tudnak.
2021. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Remélem igen
2021. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen, szerintem ez pizitív.


Multiknál pénztárban robotolni abszolute nem emberi munka, nincs semmiféle pozitív interakció, max üvöltözik veled valami Karen.


Aki személyes vásárlási élményt szeretne, annak ott a helyi kisbolt, támogassuk is őket.


A multinál meg csippantani a gép is tud, én inkább örülök, hogy az emberek nincsenek egy életre ilyen zsákutca helyekre bebetonozva.

2021. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
legalább nem kell végig hallgatnod a pénztáros és a barátnője magánbeszélgetését.
2021. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem ez lesz. Vannak már az USA-ban olyan appok, hogy a telefonodon skenneled az árukat. De olyat is hallottam, hogy ahogy rakod be a cuccokat a kosárba, akkor a kosár maga szkennel és csak kitolod. Szerintem inkább ezek közül valamelyik lesz a jövő, mert mi mindig visszarohangálunk megnézni, hogy melyik zöldséget vettük vagy mi volt a kódja a péksütinek, az meg kényelmetlen és feltartja a sort.
2021. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
5: és ha meggondolom magam, és visszateszem az árut a kosárból a polcra? Akkor levonja?
2021. okt. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
6: igen
2021. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen helyen azért ott az ember, aki berakja a kódot ha alkoholt vagy egyéb felnőtt terméket veszel.


De szerintem kifejezetten jó, hogy intimebb dolgokat venni lehet kicsit privátabban, pl tinik kevésbé vannak beijedve ha tampont kell venni.

2021. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!