Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco önkiszolgáló kasszában...

A Tesco önkiszolgáló kasszában, hogy lehet megoldani, hogy egyből szatyorba pakolhassam az árut? És mik a legnagyobb buktatók?

Figyelt kérdés

Mániákus depresszióm van attól, hogy valamiért bejelez a kassza és segítséget kell kérnem ezért a legkisebb rágót is egyesével rápakolom a mérlegterületre majd miután fizettem ezeket egyesével el is pakolom a szatyorba. Már 2 éve használok ilyen gépet olykor-olykor, de mai napig nem értem pontosan a lényegét és buktatóit.


Nyilván ez plusz munka/tevékenység (hogy fizetés után pakolgatok más idejét pocsékolva), de nem tudom, hogy - akár hozott vagy ott vett - szatyorral hogy tudom azt megoldani, hogy már egyből abba pakoljam a lomokat anélkül, hogy hibát jelezne?


Légyszi részletesen írjátok le lépésről lépésre és ha már itt tartunk azt is mondjátok meg milyen esetekben van az, hogy ISMERETLEN ÁRUCIKK A CSOMAGOLÓTERÜLETEN kib*szott hibát miért/mikor szokta benyögni a gép? Mit tudok ilyenkor csinálni? (ha nem segítséget kérek)



2021. okt. 29. 22:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jaj rossz kategóriába került! Nem lehetne áttenni az Ételek, italok - Élelmiszerboltok kategóriába? Köszönöm
2021. okt. 29. 22:01
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Akkor van értelme ilyennél fizetni, ha csak néhány dolgot veszel és fizetés után fél perc alatt elpakolod a cuccaidat. Aki a nagybevásárlását itt intézi, kb csak fektartja azt, aki csak beugrott egy liter tejért. Azt hogy érted, hogy mi a lényege és a buktatói? Az a lényege, hogy gyorsan sorra kerülsz és ideális esetben pikk-pakk végzel.

Az ismeretlen árucikket akkor írja ki, ha úgy érzékeli, hogy az, amit beütöttél, nem egyezik azzal, amit a csomagolóra tettél.

2021. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
89%

Egyesével is kell rápakolni a mérlegterületre, addig nem is enged más terméket lehúzni ameddig le nem raktad az előzőt.

Attól meg nem kell félned, hogy más vár rád, és? Nem kell másokkal foglalkozni.

Én is úgy pakolom el, hogy a szatyort a mérlegterületre teszem aztán a nehezebbeket teszem az aljára stb. Nem fogom csak úgy beledobálni a szatyorba a dolgokat. De ha több mindent tudsz a kezedbe fogni egyszerre akkor elrakhatod, nem kell ezt is egyesével.

Az ismeretlen árucikket meg nekem akkor szokta jelezni amikor egy olyan táskába akarom pakolni a megvásárolt termékeket amiben már van pár dolog (pl máshol is vásároltam) és ráhelyezem a gépre, ilyenkor ugye ismeretlen súlyt észlel.

2021. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Vannak gondok... Szerintem válaszd a hagyományos pénztárt.
2021. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
91%
SCAN and SHOP, így a kosárba helyezésnél betudod szkennelni a termékeket , ezután csak beírod a gépbe a dolgokat.
2021. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Mániákus depresszióm


Ha tényleg lenne, tudnád, hogy mániás.

2021. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy pakolom el, hogy a szatyort a mérlegterületre teszem


Na pont ilyenkor jelez, ha a szatyrot nem ott vetted.

2021. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

"És mik a legnagyobb buktatók?"

Semmi. Ez nem a "GRATULÁLOK! NYERTÉL EGY VADONATÚJ IPHONE XS-T! 19 MP MARADT!!!!" esete.

2021. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Jó, akkor lényegretörően kérdezek, mert nem sikerült megérteni a kérdést:


Van egy negyed/fél kilós szövet bevásárló táskám:


[link]


Azt akarom, hogy egyből ebbe pakoljam a cuccokat, amiket lecsippantok a kasszánál.

--------------------

Kérdés: lehetséges-e egyáltalán ebben a formában a saját tatyómba pakolni?


Ha igen: mi a pontos sorrendje ill. mit kell választani a gépen?


Ha nem: milyen más módja van, hogy ne vásárlás után pakoljak a saját tatyómba, hanem már egyből a vonalkódolvasás során?

2021. okt. 29. 23:44
 10/24 Argloss válasza:
37%
A kijelző alatti függőleges szkenner jobb szélén van olyan gomb ami nullázza a mérleget. Elképzelhetőnek tartom, hogy azzal megoldható a dolog, de sohasem próbáltam.
2021. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!