Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy boltban van önkiszolgál...

Ha egy boltban van önkiszolgáló kassza is, akkor te azt választod, vagy inkább a hagyományos kasszához állsz be fizetni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 10:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha az önkiszolgáló résznél, van készpénzes fizetési lehetőség, akkor oda.
2021. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Önkiszolgálót jobban szeretem, de ha ott túl sokan vannak, akkor hagyományos kassza, mert az emberek rohadt lassúak :D
2021. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Ahol kevesebben vannak oda állok
2021. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Hagyományos kasszát választom. Noha kártyával fizetek mindig, az önkiszolgáló kasszát nem tudom kezelni. Egyszer pofátlan módon csak önkiszolgáló kassza működött a Tescoban, inkább nem vettem semmit. 20.00 után volt.
2021. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Itt nálunk a Sparban nem régóta működik önkiszolgáló is, de az a tapasztalat, hogy az emberek inkább beállnak a hosszabb sorba a hagyományos pénztárhoz.
2021. aug. 29. 11:05
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mit és mennyi cuccot veszek.
2021. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Svájcban élek, itt sok boltban nem figyelik az önkiszolgáló kasszákat állandó jelleggel, mert fő a bizalom. De pont ezért, ha pl. alkoholt vagy ilyesmi dolgot veszek, akkor inkább nem oda állok, mert egy fél óra, mire valami eladó előkerül, és láttamozza, hogy már bőven nagykorú vagyok. Ugyanez a pékáruknál, a kenyér általában vonalkódos zacskóban van, de pl. egy zsömlénél már nem mindig tudom eldönteni, hogy ez most melyik fajta, szóval akkor is inkább beállok a másik sorba, ne kelljen még extra odahívnom valakit segíteni.
2021. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig az önkiszolgáló automatát választom, ha van olyan, mert így nem kell szóba állnom a pénztárossal. Nem szeretek emberekkel érintkezni.
2021. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Maradok a hagyományosnál.
2021. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Itt Amsterdamban a lakáshoz közeli boltban csak önkiszolgáló működik. Csak 3 hónapja élek itt, de még nem nagyon találkoztam kaszás megoldással. Itthon meg néha ide, néha oda állok
2021. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!