Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet venni FINOM, SIMA...

Hol lehet venni FINOM, SIMA zabkását?

Figyelt kérdés
Ezek a bolti 65grammos vackok semmit sem érnek, mű az egész, de egyszerűen másfélét SEHOL sem találok, se Tesco/Spar/Lidl/Aldi/Penny, kezdem feladni az egészet.

2021. nov. 12. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó vaksi vagy, a Lidl és Aldi is árul natúr zabpelyhet fél kilós kiszerelésben. Meg gondolom a többi is, de ott nem figyeltem, mert nem szoktam venni.


A pici kezed azt pedig meg tudja otthon főzni magadnak.

2021. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Jaja, én mondjuk nagyon szeretem a Lidl zabpelyhét, a kék zacsis, jobban préselt állagút.

Ezeket a 65 grammos mindenféle mű ízesítésűeket asszem 2x próbáltam kényszerből, de a hideg kiráz tőlük.

2021. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Sima ízesítetlen zabkását szerintem sehol. Zabpelyhet (a zabkása alapanyagát) kb. bárhol tudsz venni, Aldiban, Lidlben, Tescoban és DM-ben legalábbis mindig szokott lenni.
2021. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sparos saját márkás fahéjas almás zabkása az egyetlen ehető


egyébként nagyon egyszerű, csinálj magadnak

én úgy szoktam, hogy összekeverek 50 gramm aszalt vörösáfonyát, 12 gramm steviát, 12 gramm kakaóport, 20 gr tejport vagy ókusztejport és 90 gramm ledarált zabpelyhet. (kókusztejpor azért kell, mert én csak tejjel szeretem és nem mindig van kéznél tej (munkahelyen pl) és így vízzel is meg tudom enni. A darált zabpehely meg azért mert több folyadékot szív be meg én a sima zabpehely állagát nem szeretem. Gondolom máshogy is működik, csak ki kell kísérletezni.


Összekeverem egy üvegben a száraz összetevőket, ráöntök magasságban kb 3/4 annyi forró vizet, összekverem, lefedem és 5 percet várok. ha nagyon híg marad, 2 perc mikró. tökéletes, finom és van benne elég íz (ugye itt kakaópor és az áfonya). Kimérve sincs adagokra, mert mindig annyit teszek a tálba, amennyit épp meg akarok enni. És csak olyan összetevőből van, ami hetekig eláll. Más összeállításokat még nem próbáltam, de eddig ez bevált.


egyébként ha egyik sem ízlik akkor az is lehet hogy te eleve a zabkását nem szereted

ha meg már ettél jót akkor csináld ugyanúgy. kb 2 perccel több magadnak megcsinálni mint a zacskósat

2021. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ízesítetlen kell, akkor aldiban midnig van 2 féle (nagyszemű, aprószemű), több aldiban a saját márka ésa cerbona is. Sparban szinén, cerbona tuti. Lehet rossz helyen kerested a boltba, de manapság zacskós fél kilós zabpehely már tényleg mindenhol van, max a sarki kisboltban nem
2021. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Müllerben volt régen ill az ikeás is finom
2021. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akár még mikróban is csinálhatsz.

Zabpehely + annyi tej/ víz hogy jól ellepje, 3 perc mikróban ( annyi, hogy figyeld ki ne fusson)

Vagy simán felforralod a tejet és beleteszed kavargatod amíg el nem éred a kívánt állagot. Én vaníliaaromát is teszek bele főzés alatt.

Aztán bármi lehet a feltét kb a képzelet szab határt.

Én teszek bele mogyivajat, étvsokit, pakold meg nyugodtan gyümölcsökkel vagy olajos magvakkal, mákkal.. ami jól esik tényleg

2022. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aldiban a Happy Harvest márka az mindent visz. A szívem megszakad, hogy osztrákokhoz megy a pénzem, de amit a hazai müzlis gyártók csinálnak az minden tekintetben szégyen.
2022. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!