Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar 20% kupon mire jó?

Zzztripzzz kérdése:

Spar 20% kupon mire jó?

Figyelt kérdés
Annyi minden van felsorolva, hogy mire nem jó, hogy elvesztem.. Nem értem az egészet. Bort lehet venni? És a kinti pultban sparGo vagy mi a neve, ott grill húsokra? Ti mit szoktatok?

2021. nov. 17. 01:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Részletesen le van írva mire nem jó, nyilvánvalóan minden másra igen. Eleve akciós, leárazott termékre, gyűjtőkartonra nem jó. Sima borra igen. Grillpult szerintem külön van, így oda se, de ebben nem vagyok biztos.


A legegyszerűbb, ha bevásárolsz rendesen, a szalag elejére a drágább termékeket rakod és a kasszás kezébe nyomod, hogy húzza le arra, amelyiknél elfogadja. Egy vásárlásnál max. 4db használható, ha neked több van, akkor lerakod az elválasztókat és fizetsz annyi külön blokkon, ahányszor 4db-od van.

2021. nov. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nos, alapból úgy kezdődik, hogy gyűjtő termékekre is érvényes, illetve 12 db használható fel. Eddig megvagyok. De köszi a semmit.
2021. nov. 17. 10:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Süllőfilét venni! :)

Én is csak azt olvastam ki, hogy szart se érek vele, mert ami kellene arra nem használható fel, a többi meg vagy drága, vagy nem kell.


Süllőfilét viszont máshol még nem találtam, ott meg 1179Ft-ből lejön 236Ft, azaz a 20% s lesz 943Ft a 350grammos filé. Soha a büdös életbe nem fogják maguktól megakciózni úgyse.

2021. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ez milyen márka, vagy halas pult? Nem rossz ötlet, lehet holnap felcsattogok én is egy süllőért.
2021. nov. 18. 17:19
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Mit nem tudsz felfogni azon, hogy mindenre jó, ami nincs külön tiltva az apróbetűs részben? Amit elvileg képes vagy elolvasni, mert azt bezzeg tudod, hogy most már jó a gyűjtőre is (régen nem volt az, én nyilván erre emlékeztem). Nem kell konkrét márkát nézned, te csököttagyú.
2021. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem túró rudira és eteltároló dobozokra rakta rá egyik nap a kasszás
2021. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom felfogni kérlek szépen, mert egyrészt lusta vagyok újra elolvasni, illetve kicsit hülye is vagyok. Így itt sokkal könnyebb kérdezgetni, meg bíztam benne, hogy tesz valaki jó ajánlatot mi éri meg. Sajnos te csak hápogsz mint egy kacsa, nem vagy számomra hasznos. Hess!
2021. nov. 18. 18:45
 8/17 A kérdező kommentje:
A túró rudim és süllőm is lesz holnap. Remélem délelőtt nincsenek undorítóan sokan.
2021. nov. 18. 18:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenhol undorítóan sokan vannak az összes napszakban
2021. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Royal süllőfilé. [link]

Nehogy kiló olajban pocsékold el!


Kb így csináld meg! https://www.youtube.com/watch?v=VOgUHIdJ_B8

A zacskót kiveszed a mélyhűtőből és úgy ahogy van átrakod a rendes hőtőbe, holnapra kienged. Tilos siettetni. Jobb megoldás, ha kiveszed a zacskóból és egy rácsra teszed amit letakarsz, a lényeg, hogy a jég le tudjon róla folyni. Nincs rajta sok, az a fagyasztási módszer miatt van rajta. Ha papírra teszed az nem olyan jó.

2021. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!