Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Igaz hogy a pizza Hut minősége...

Igaz hogy a pizza Hut minősége nagyon gyatra a többihez képest?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 06:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rohadt drága és egyáltalán nem nagy szám.
2021. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, mit értesz többi alatt. Pl a Pizza Kingnél lényegesen jobb.
2021. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy gyatra, csak a nyugati országokban ismert Pizza Hut színvonalat nem hozza. Cserébe drága mellé, így nem éri meg.
2021. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy gyatra, erős közepes a minősége viszont eszméletlen drága. Így nem éri megvenni.
2021. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Mihez képest?

A többi nagy nyugati franchise-hoz képest? Azokhoz képest nem rosszabb. Legfeljebb ár-érték arány rosszabb, mert drága.

Egy jobb minőségű sima nagyvárosi pizzériához képest? Na ahhoz képest rossz. De bőven vannak nála sokkal rosszabbak is.

Egyébként azon is múlik, hogy mit tekintünk etalonnak. Ha az eredeti, vékonytésztás olasz pizzát, akkor mindenképp rossz. De ez már kissé ízlés kérdése.

2021. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Gyatrának nem nevezném, de a legtöbb kis pizzázó is kenterbe veri, nem hogy az olyan nagyobbak mint mondjuk a Forte. Egyszer rendeltem Hut-os pizzát, maradjunk annyiban, hogy a paradicsomszószt akár tömény citromlével is leöblíthettem volna, még az is édesebbnek hatott volna. Ezen felül a feltét nagyon kevés, az árak viszont az egekben.
2021. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
A környékünkön a Pizza Hut, és a Pizza Me a legfinomabb, a többi nagyon rossz. Van egy nagyon régi pizzázó is, kiülős terasszal, nagyon szép a dekoració meg minden, azt hinnéd jó, de nem, pedig szerettem volna kiülni oda, de inkább házhoz rendelek , mert az legalább finom.
2021. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Két pizza hut között lehet különbség?
2021. dec. 2. 11:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nálunk a plázában pl. rosszabb a pizzájuk, mint ami a közelben van.
2021. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmi extra, de nem is ehetetlen azért. De én a teljes árat nem adnám már ki érte. Régen voltak nagyobb akciók , pizza napok, amikor 500 forint volt egy pizza. Annyiért bármikor megvenném. :) Kár, hogy amúgy sokkal drágább.
2021. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!