Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csirkefarhátot fogtok venni a...

Csirkefarhátot fogtok venni a boltokban februártól, vagy megbélyegezettnek fogjátok érezni ha azok között válogattok és inkább a disznóhúst veszitek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 10:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
39%

10, azért mert ez egy látszatintézkedés.

Én pl egyiket sem szoktam venni, ami a listán van… olajat talán évi 1x

2022. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
11. Cukrot vagy lisztet sem használsz semmihez? Nem provokálni akarlak, csak kérdezem?
2022. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem használok
2022. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Eddig is vettem, ezután is fogok, mert gyakorlatilag ez az - meg a szárnya - amit szeretek a csirkén. Ha holnaptól 5 ezer lenne kilója, akkor is megvenném.

(A 17-ik éves bélműtött kutyánk meg főtt csirkemellet kap rizzsel és reszelt sárgarépával.)

Qrvára letojom, hogy erről kinek mi a véleménye.

2022. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
Pont nem érdekel, hogy ki mit gondol, hogy én mit és miért vásárolok :) Egyébként csirke farhátat nem szoktam, így ezután sem fogok venni. De nem szégyenkezve fogom leemelni a polcról a cukrot, tejet, stb. :)
2022. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%
Eddig is vettem, ezután is veszek. Sütve mikor szép piros rajta a bőr a legjobb.
2022. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%
Ha, én gazdag vagyok, zöldséget veszek. Sőt talán egy nap még gyümölcsre is futja majd!
2022. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Metionin ***** válasza:
25%
Egyik sem. Farhátat életemben nem vettem, disznóhúst meg csak ritkán.
2022. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező ha maholnap a kedvenc kajádra mondanának ilyen dolgokat, akkor szégyenből nem vennéd, vagy titkon mikor senki nincs a boltba? Butaság amiket mondtak, ez nem az élelmiszer árairól szólt,ez nem szólt másról, minthogy újból belerúgjon az emberekbe. És ez nagyon szomorú, a gomba után a 10-es és most ez. Gyakorlatilag a szavai azt tükrözik, hogy semmirekellőek a magyar emberek. Először társadalmilag sértegette, utána korosztályilag, és most meg megélhetési réteg alapján. Aki szereti az embereket és segíteni akar mint politikus az nem így beszél. Hidd el gazdag ember is ugyanúgy vesz csirkefarhátat ha egy jó levest akar magának főzni.


Jó dolog hogy 6 élelmiszert októberi áron tudnak meg venni ez emberek, csak sajnos ez nem mindenkinek releváns hírek. Írok egy példát, de rajtuk kívül is vannak más problémával, és nekik se minden felsorolt élelmiszer releváns, de pl. az allergiásoknak, tej, és glutén érzékenyeknek vagy aki tejre is lisztre is érzékeny ezek közül maradt ha egy vagy kettő alapélelmiszer amit olcsóbban tud megvenni, és nem a gazdag rétegbe tartozik. Szóval rájuk is gondolhattak volna.

2022. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
71%
12-es mondjuk 13-as azért nem használ ilyeneket mert van valami allergiája és cukorbeteg, vagy szimplán elhagyta ezeket. Mert vannak olyanok is akik nem búza lisztet használnak, és nem cukrot.
2022. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!