Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csirkefarhátot fogtok venni a...

Csirkefarhátot fogtok venni a boltokban februártól, vagy megbélyegezettnek fogjátok érezni ha azok között válogattok és inkább a disznóhúst veszitek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 10:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

A tojást amúgy én sem értettem, a kenyeret azt elmagyarázták, hogy az a pékségekre nézve lenne hátrány. De ugye a pékségek meg a liszt ára alapján árazzák a kenyeret. Magyarán ha a liszt olcsóbb akkor nem fogja a pék sem emelni az árat. Minden pékségbe ezt mondták nekem ahol eddig vettem kenyeret. Gondolom erre biztos vannak élelmiszeripari jogszabályok is.


Bár a disznóhús most nem csak a takarmány drágulás miatt lett drágább, hanem a sertéspestis miatt kevesebb az állomány, és ezért volt drágulás. Gondolom azért csak egy sertéshústermékre vonatkozik ez.

2022. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
Én vettem és veszek is. Húslevesbe, paprikásba nagyon jó kollagénanyag, finomabb lesz tőle az étel. Szerencsére tudok venni drágább húsokat is mellé.
2022. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk egy jó paprikás csirke ( nem a félórás verzió) lófact nem ér farhát nélkül. Az úgy jó ha szaftos, ahhoz pedig kollagén kell ami a csontban lakik....
2022. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
Meg a bőrös részben. persze ezt egy finnyáskodó bolond, aki csak színhúst eszik, úgyse fogja fel. Ajánlom figyelmébe Szazsu csatornáját, sok konyhai dolgot nagyon jól elmagyaráz a csaj. Az egyik első dolog amit tőle tanultam (előtte rohadtul utáltam főzni) hogy azt a finom selymes ízt a kollagén adja a húslevesnek, amit a csontos, bőrős részből kaphat meg a leves.
2022. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
Hát én pont leszarom ki mit gondol erről. De amúgy nem a melle húsa lett hatósági árás? Farhátat eddig se vettem. És szerintem egyre többen figyelnek arra,hogy mit esznek és nem ezeket veszik..
2022. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
83%
Az nem azon múlik farhátat, vagy azt az ízetlen, száraz mellett veszi-e valaki. Hanem hogy milyen tartásból jön az állat, mennyire van gyógyszerrel tömve, meg mivel van etetve.
2022. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy nem emeli a pék az árat,de olcsóbban se fogják adni a kenyeret pedig piszok drága lett,így most még nagyobb haszonnal dolgozhatnak..


Amúgy ki a bánat nézi a boltban,hogy más mit vesz?? Örülök ha minél előbb kijövök onnan,nem még más kosarát lessem

2022. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
84%
Sosem szoktam a boltban azt nézegetni, hogy ki mit vesz, így az sem érdekel, ha engem néznek. Eddig sem vettem sűrűn farhátat, ezután sem fogok.
2022. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%

Általában 5-10 kilót szoktam venni egyszerre, amikor éppen akciózzák és eddig sem érdekelt meg ezután sem fog, hogy ki mit gondol róla.

Azt úgy sem tudja senki, hogy a kutyámnak veszem.

2022. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen vásárolok csirkefarhátat, heti több kilót is.

A kutyám nagyon szereti 🙂

2022. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!