Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl más szerint is túlzsúfo...

A Lidl más szerint is túlzsúfolt és túl magyar lett?

Figyelt kérdés
Régen jobb volt a minimális kínálattal, de nagyon olcsón, szinte minden termék német vagy osztrák volt, most meg iszonyúan túlzsúfolt, nem is olcsó és sok lett a szar minőségű magyar termék

2022. jan. 24. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Észrevettem sajnos a minőség is silányabb lett pár évvel ezelőtthöz képest, de még mindig azon vagyok fennakadva, hogy ott luxus a kosár...vagy vihetek nagy bevásárlókocsit vagy egy üres talált dobozba pakolhatok.
2022. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

szar minőségű magyar termék???

Nem gondolom hogy így van.

2022. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
A kormány rájuk erőltette, hogy leginkább magyar termékeket áruljanak bizonyos termékkörökben.
2022. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig jobb a Lidl/Aldi mint bármelyik másik élelmiszerbolt.
2022. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Euro árfolyamról nem tehetnek, nem fogja neked lenyelni a különbözetet. Innentől fogva vagy drágul vagy a minőség romlik.
2022. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Én mindig is utáltam a Lidl-t, pont azért, amit írtál.


Nagy ritkán elmegyek, mert valami nagyon akciós, de többnyire nincs. Most hétvégén is megláttam az újságban az óriás Milkát, és az ananászt nagyon jó áron. Mire odamentem, csak a csoki volt, ananásznak hűlt helye. És mivel ezért a kettőért mentem, ahogy írta is már valaki, kosár híján kézben vittem a kasszához, a hatalmas tömegben.

Ráadásul nem fogadják el a Edenred utalványt, ami hihetetlen.

Nem is értem, miért próbálkozok még vele.


Inkább az Aldi, százszorosan, nincs tömeg, mindig van minden akciós, sőt, imádom az ír vajat, de rohadt drága (899/250 gr). Két-három hete közeli lejárat miatt féláron elhoztam 10-et. Ment be a fagyasztóba, egy darabig nem kell venni vajat.

2022. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem rég járok a Lidl-be, tetszik, mikor én megyek nem is zsúfolt, nekem a magyar termékekkel általában nincs bajom, sőt.

Vettem valami osztrák vagy német mogyorós csokit na az katasztrófa volt, tehát attól hogy valami német még ugyanúgy lehet rossz.

2022. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Pár éve járok csak Lidlbe, én szeretem, este tudok menni, olyankor meg kevesebben vannak. Termékeivel megvagyok elégedve, szerintem minőség sem rossz, bár mostanában néha a zöldség/gyümölcsben csalódok. Még mindig ők a legjobbak szerintem is.
2022. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Edenred utalványt én sem értem, miért nem fogadják el.
2022. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Lidlnek sikerült leküzdeni magát a magyar színvonalra.
2022. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!