Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz rajtam kívül még olyan...

Lesz rajtam kívül még olyan ember, aki a koronavírus járvány lecsengése után is viselni fogja majd maszkot tömegközlekedés közben, illetve a túlzsúfolt helyeken?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Persze de nyugi soha nem lesz vege.
2021. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Én fogok hordani majd maszkot. Most láttam így a vírus alatt, hogy mennyire jó.

Ugye árulnak ilyen edző maszkokat, amik az állóképesseget fejlesztik, nem igazán akartam beruházni rá, mert nem hittem volna, hogy tényleg jó. De valóban hasznos lehet az, hogy ha maszk nélkül növekszik az oxigén felvétel és eredményesebben lehet majd edzeni.

2021. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Édösfaxom 4-es!

Bárcsak ne is írtál volna,ekkora baromságot.

Futóknak is ilyen speciális maszkot nagyon ritkán írnak elő sportorvosi javaslatra, magaslati edzőtáboroknak.

nem csak úgy kitalálják saját kobakból.

2021. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nem akarok a rettegők és a laposföldhívők konfliktusában részt venni, de annyit tudok mondani, hogy most, hogy hidegebb az idő nagyon hasznos, mert fázik az embernek az arca, illetve egyszer lementem a Blaha aluljáróba és úgy megcsapott a szag, hogy fel kellett vennem, szóval fel fogom
2021. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem, rettentően zavar. Az nem érdekel, ha mások hordják, de ne erőltessék rám, mert én utálom.
2021. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Dehogyis!Ahol nem kötelező bolond volnék felvenni mert levegőt szeretek kapni normálisan ffp2 ide vagy oda.Nagyon zavar és utálom.

Alig várom hogy befejezzük ezt a bohóckodást

Múltkor még arról volt szó hogy felesleges mert nem véd mostmár nagyon jó XD

Ember legyen aki ezen ki tud igazodni

2021. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz, de nem én.
2021. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi eletem soran nem hordtam maszkot pedig volt influenza jarvany, az emberek kohognek ossze-vissza, mindent megfogdosnak es megsem lett semmi bajom. Utaztam a tomott buszon, jartam discoban, iskolai rendezvenyen, fesztivalon is voltam es megis itt vagyok.

Sot regebben a boltban ugy adtak a kenyeret hogy nem volt nejlonban hanem egy papirra ratettek es ugy raktad oda a kasszahoz ahova elotted ki tudja mit tettek oda. Mindenfele vegyszereket, osszefogdostak a kenyeret elotted jo sokan. Utana hazavitted a kenyeret es ugy hejastol megetted. Lett tole bajod?


Most meg csak akkor hordok maszkot ha nagyon muszaj. Naluk csak a kormanyzati epuletekben es a korhazakban kell, mashol csak ajanlott de en nem hordom.

Tuleltem az osszes eddigi hullamot es nem is vagyok beoltva.

2021. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!