Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy lehet a pénztárnál több...

Hogy lehet a pénztárnál több terméket úgy a szallagra tenni, hogy minél előbb kész legyek? Nem akarok feltartani senkit. 😐 Kellemetlennek érzem. Van valami módszer a hatékonyságra és az időmegtakarításra?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne úgy pakolj a szalagra, hogy kilóméteres rések vannak és onnantól azon múlik, hogy mennyire gyors a pénztáros. Ja meg azt is szoktam utálni amikor ott pakolnak el tök nyugiban a szatyorba és addig nem mennek el a pénztártól és áll a sor. Én gyorsan bedobálok mindent a kosárba és arrébb megyek elpakolni, a pénzt meg összeszoktam készíteni nagyjából, hogy ne akkor kelljen előkotorni. Ennél többet szerintem te sem tudsz tenni.
2022. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

A szalagon előre rakod a kemény és nehéz dolgokat, hátulra a puhákat meg a könnyűket. Neked is könnyebb így pakolni a szatyorba.

Az meg hogy más mit gondol.. Khmm, hát szard le. Annyi, hogy mi ha nagybevásárlást csinálunk és látom, hogy a mögöttünk lévőnek alig van cucca, akkor elénk engedjük.

De én bizony lecsipogtatom a hűségkártyákat és ha van, akkor a kuponokat is fizetéskor. Ígyis felénk mindenhol úgy tolják a pénztárosok, hogy sokszor ketten nem győzzük.. 😅

2022. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Huh kettes ez tök jó ötlet ezen is gondolkodtam, hogy hogy volna jobb pakolni a kocsibol. Hat ő izé, akkor van problemam, ha elottem nincs senki es egyszer lattam hogy egy fiatal uriember ugy pakolta a kocsibol a termeket, hogy a szallag ele allt maga melle vette a kocsit, es mar tette is a szallagra. Ezt én is azota igy csinalom. Utanzo kismajom modjara. Na de, ha nincs elottem senki, ugy nem hatekony, mert ha csak onnan pakolom akkor hézagok lesznek, ahogy 1-es írta. Mert ugye, akkor nem mozog a szallag. Én is elore szoktam engedni, akiknek kevesebb termekuk van, de most mogottem szinten kocsival volt, de erzekeltem szegenyen, hogy szeretne mar kesz lenni. Es bar igyekeztem, de kozbe meg azon gondolkodtam hogy mit es hova. Emiatt jutott eszembe ez hatha van valakinek valami trukkje.
2022. jan. 30. 21:48
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

úgy pakolj a szalagra hogy a szatyorba fogod

nálunk 3 nagy szatyor van. egy a tejtermékeknek, egy a zöldség-gyümölcsnek, aminek a tetejére mennek a könnyű áruk (pl zsepi) és egy a kamrába való dolgoknak

ha húst veszünk akkor nagy tételben és olyankor plusz egy a húsnak

úgy pakolok a szalagra, hogy első szatyor, második szatyor, harmadik szatyor

első szatyron belül előbb a tej, tejföl, kefir, utána joghurt, csomagolt sonkák, sajté és végül a túró rudi, krémtúró stb

zöldség gyümölcsnél alma, körte, hagyma megy előre (alulra), majd banán, paradicsom meg ami még összenyomódhat

kamrás dolgoknál konzervek, uborka, liszt elölre és utána a többi, pl élesztő, pudingpor. igazából a legnagyobb megatakrítás a végén hogy a müzliket, pudingport, zsepit stb teszem hátra tehát az utolsó pár cuccnál amit szatyorba tesz az ember, tényleg csak a tetejére kell dobni

2022. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Ne foglalkozz senkivel. Ez a bocs, hogy élek hozzáállás nem igazán kifizetődő az életben. Pakolj a magad tempójában kényelmesen, és akinek nem tetszik, az elmehet a ***-ba.
2022. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na ezen gondolkodtam en is 3-as ez is még tervezés szintjen van mert eddig soha nem ugy sikerult pakolnom. Köszönöm. Ez egy jó minta.
2022. jan. 30. 21:51
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó 5-ös csak én is tudom milyen mikor várakozni kell, de amugy nem érek rá tipusú boltba menés.


Persze nem szoktam amugy foglalkozni ezzel, de ha tenyleg van boven cuccom es mogottem sor van, akkor elofordult mar hogy bocsanatot kertem. De megértőek voltak. De volt hogy szerencsemre jott egy masik penztaros.

2022. jan. 30. 22:04
 8/17 A kérdező kommentje:
De amugy köszönöm szépen 5-ös. Szerencsére atrocitas azért nem ért még.
2022. jan. 30. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, engem teljesen hidegen hagy, hogyan pakol az előttem álló:) Ez az egyik legkevésbé fontos dolog az életben, és őszintén, mennyit nyerek azzal, ha valaki extra hatékonyan csinálja? Másfél percet?
2022. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm, de azért én hatékony szeretnék lenni. :)
2022. jan. 31. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!