Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy a sültkrumpli ne keményedjen meg másnapra?

Figyelt kérdés
Nem lehet mondjuk olyan zacskóban tárolni, hogy megtartsa az állapotát? Nagyon szeretjük a családdal, de általában szokott maradni belőle és azt 1 nappal később már nem jó megenni, mivel megkeményedik, és az íze is megváltozik. Mikrózás nem segít, újra sütni még nem próbáltam, de ezt az utolsó lehetőségnek hagynám meg, jó lenne, ha nem kéne újra sütni. Létezik erre valamilyen megoldás?

2021. jún. 23. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sütőben újra tudod melegíteni, persze nem olyan ,mint a frissen sült,de egész jó.

Viszonylag magas hőfokon szoktam,nem túl sokáig,ha van grill funkció,akkor hamarabb ropogós lesz.

2021. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csinálod? Én másnapos krumplit pont azért nem eszek, mert puha lesz 🤮
2021. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi, megpróbálom amit írtál!

#2 kerámia edénybe szedem ki, és abban is rakom be a hűtőbe, a tetejét lefedem folpackal. Egyébként sokszor nekem is inkább megpuhul, mint keményedik, mindent csinál, csak normális állagú nem marad:D

2021. jún. 23. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még... inkább nagyobb kockára, cikkekre(steak burgonya),vagy nem túl vékony karikára vágva jó így,a hasáb az kb úgy kiszárad ,hogy a fogad beletörik.
2021. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Fura, nekem még sosem keményedett meg másnapra.
2021. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is várd, hogy ugyanolyan legyen
2021. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisütöd bő olajban olyanra, hogy "tapintásra" meglenne, színre viszont fehér kb mindenütt, és olajban rakod el. Másnap piszok hirtelen készre sütöd. Nem ugyanolyan lesz, hanem sokkal-sokkal ízletesebb.
2021. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!