Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az oka a rendszeres áruhián...

Mi az oka a rendszeres áruhiánynak a Penny Marketben és Tescoban?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy mindkét bolt szinvonala nagyon leromlott, a Tescoban jelentősen lecsökkent a választék és sokszor üres és lassan töltik fel.

A Penny esetén pedig több közkedvelt termékük megszünt így már tulajdonképpen okom sincs oda járni



2022. febr. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A Tesco áruválasztéka nem, csak a hipermarketek területe csökkent le. Néhány konkrét terméken kívül hosszan tartó áruhiányt nem tapasztaltam. De olyan pl. az Aldiban is van. A Penny meg már évek óta nem érdekel.
2022. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Első, akkor szerencsés vagy. Hozzánk egy Tesco Express van legközelebb, így sokat járok oda. Egész meglepően sok üres polc van náluk az utóbbi időben.
2022. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
A hiba lehet a bolti dolgozóknál is, meg a központi raktárban. Volt, hogy rákérdeztem, hogy miért nincs nagy Pepsi már két hete, arra azt mondták, hogy le van adva a rendelés, de még nem küldtek. Kérdés, hogy ez igaz e, mert ugye számítógépen biztosan látja a központ, hogy eladták az összeset. Máskor meg ott volt hegyén hátán a sok tálcás hús, de még nem volt bepakolva a hűtőbe , rákérdeztem, hogy csirke mell érkezett e, mert akkor várok egy kicsit, mire kipakolja. Azt mondta, hogy fogalma sincs, hogy mi érkezett. Ebből azt szűröm le, hogy nem a bolt rendeli az árut , vagyis a központ dönti el, hogy mit kap a bolt.
2022. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fárasztó96 ***** válasza:
88%
Nálunk is volt olyan a Bácsalmási Pennybe, hogy durván akciós volt a banán 5-6 éve (200ft/kg), pár dobozzal kiraktak nyitáskor, meg párat délben, és ezt minden nap eljátszották. De jártam úgy mostanában, hogy akciós volt valami, és ki sem rakták a polcra. Szóval a Penny is elvesztette a jelentöségét.
2022. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!