Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sparban a vásárláskor kaptunk...

Sparban a vásárláskor kaptunk 300 forintos kupont amit be lehet váltani, nem megalázó az összeg?

Figyelt kérdés
Tehát 0,8 eurós kedvezményt kaphatok ha a következő napokban minimum 5000 forintért vásárolok. Én biztosan nem váltom be a kupont, mert úgy érzem teljesen hülyének nézik a vásárlót.

máj. 1. 21:02
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
78%
Nem megalàzó, csak nevetséges.
máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmasnak mondanám inkább. 5000 felett beválthatod, de csak egy db-ot vásárlásonkènt. 😂 szuper, a 15 ezres heti bevásárlásból 4zsemle ingyen lesz😂😂😂
máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
A 25%-kos kupon se jön ki sokkal többre. 4-600 kb.
máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A kiskereskedelemben 4% körül van a profitráta, nagyon nincs mozgásterük ennél nagyobb kedvezményt adni.
máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lózung! Vásárolj 5000-ért, kapsz egy kupont, ami 5000 felett váltható, be, de... (Ott egy hosszú lista, hogy mi nem tartozik az 5000-be bele!) Ami meg nemcsak azért szívás, mert túl hosszú a lista, hanem azért mert emiatt lehet, hogy csak a pénztárnál derül ki, hogy a 8579 Ft-os blokkod valójában csak 4752 Ft-ot ér a beszámítás szempontjából!

Korrekt akkor lenne, ha valódi vásárlási utalványt adnának, ami gyakorlatilag a készpénzzel egyenértékű!

A TESCO-s kupon és kedvezményrendszer sokkal korrektebb és átláthatóbb, nincs agyonszabályozva!

máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Vásárolsz 6000-ért, kapsz 5%, azaz 300 forint kedvezményt. Ez teljesen korrekt. Ha meg tele vagy pénzzel, és 300 forint megalázó, akkor mit foglalkozol vele? Hagyd a fenébe!
máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Eskü nem értem mi a bajod!
máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Én a sparban már nem vagyok hajlandó kuponozni. Múltkor kaptam, erre nem, mert szezonális, erre nem, mert kék, erre nem, mert kedd van... Bohóckodjon vele más.
máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Elég kevés,ennél tényleg jobb a százalékos kupon is az legalább ad 20-at.
máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem a 300 Ft a megalázó, hanem az, hogy minimum 5.000 Ft vásárlásakor válthatod be.
máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!