Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik a legjobb árakkal bíró...

Melyik a legjobb árakkal bíró üzlet, ahol azért a választék is nagy? Lidl? Aldi? Príma? Auchan? Penny? Spar? Tesco? Metro?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen lánc sem lehet olcsóbb annál, hogy hetente végiglapozod a környéketeken lévő összes üzlet katalógusát és kicseresznyézed az épp jó árú termékeket.
2022. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Auchan, Metro. Szerintem.
2022. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen üzlet, mert a kisebbeknél nem nagy az áruválaszték, a nagyoknál meg az akciós termékek olcsók főleg, és emiatt más termékek lesznek drágábbak. Mint ahogy az 1-es válaszoló is írja, figyelni kell az akciós árukat.
2022. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

1-3%-on belül van az áreltérés, ha egy adott 10-20-as cikkcsoportot vizsgálsz. Nem éri meg ide-oda menni, mert nem spórolsz vele.


Én az Aldi-Lidl-be járok. Gyűlölöm a hipermarketeket, ahol kilométereket kell gyalogolni... És ott is ugyanúgy adott pár márkájú élelmiszert veszek, mint a Lidl-ben.... Tehát hiába van sonkából 28 féle...

2022. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy felmérés alapján a Lidl és az Aldi, de csak olyan termékeket vettek ami nem akciós és pár 100 Ft különbség volt csak. Tehát összességében nincs olyan, hogy olcsóbb, mert termékenként változó, valamint az akcióktól is függ.
2022. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Lidl, Aldi, nagyjából egyforma.
2022. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. márc. 10. 06:54
 8/12 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nincs általános recept. Például volt olyan,hogy a Penny,akcióban,drágábban adta ugyanazt a terméket,mint a Spar. Valószínűleg,egy-egy terméknél,akár fordítva is lehet.Akik helyben sütnek,olcsóbban tudják adni a pékárut,mit azok,akik beszállítóktól veszik. Cserébe,meg más termékeik drágábbak,mint a konkurrenciánál. Általánosságban,az éppen akciós termékek lehetnek olcsóbbak,bármelyik cégnél. Az ellenpéldát,lásd feljebb!
2022. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%

Szia, Lidl-ben melózom, de más boltokba is járok


A spart szeretem, mert van konzerves szójabab, meg finom a purpur kenyerük. Van 50%os leárazott részlegük. Ami idegesítő, hogy mindent le kell cimkézni...még, ha egy db almát veszel, azt is...


Tesco: nagyon klassz, mert nagy a kínálat. Szerintem a minőség is jó. Itt is vannak 50%os cuccok.


Penny: oda csak vegán párizsiért járok xd nem olyan nagy durranás. Sorban állás egy örök élet náluk..

.

Lidl: Eredetileg azért jelentkeztem oda dolgozni, mert szeretem a Lidl-t xd a választék jó és figyelnek rá bent, hogy ne legyen romlott gyümölcs, szemét stb - szóval tiszta a bolt és a sorban sem kell sokat várni. Nyitnak kasszát, ha kell Meleg a kenyér meg a péksüti és viszonylag jól kezelik az inflációt is. Náluk is van 50% kenyér, zöldség, hús, hűtött áru stb de alapból is sok olcsó termék van


Aldi; ritkán járok arra, de amikor ott vagyok, mindent kapok, ami kell


Auchan: Nagy választék van. Van élő hal is, szóval friss....őszintén szólva én kivagyok tőle (egy ideje már inkább vegán vagyok, mint, hogy tovább fizessek az életkioltásért...)

Itt is van 50%os termék


Príma, CBA

Hát az változó...van 1-2 jó a belvárosban. Egyszer-egyszer bemegyek oda, ha kell valami.

Egyszer jártam egy külvárosában, de ott már porosodott a kakaós csiga, amit épp köpött be a légy...


Remélem, tudtam érdemi információt adni:)

2022. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a hasznos válaszokat! ❤️
2022. júl. 27. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!