Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a legjobb ebédrendelős...

Melyik a legjobb ebédrendelős cég? Amiben még nem csalódtatok, jó a minőség és a választék?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem próbálta végig az összes ilyen cég étlapját. A teletal.hu jó, de azért a paleós ételeik normális ember számára ehetetlenek (persze lehet, hogy ez a paleo titka).
2015. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy senki nem próbálta végig. De van hogy valaki próbált mondjuk hármat és valamelyikben csalódott, a másikkal meg mindig jó tapasztalatai voltak, erre vagyok kíváncsi.

Én régen rendeltem, nagyon régen. Az egyiket szerettem, de nagyon egyeníze volt minden ételnek, a másiktól meg az első rendelés után betegek lettünk ezért többet nem rendeltem onnan.

2015. máj. 14. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Teltál jó? Oké, nekem is szrencsém volt vele eddig, de olvasok sztorikat hajszálakról, drótdarabról, stb...a paleoóban se tudom, mi van, azt hittme, nem álalti tej, de hasmenésem lett tőle. Azóta nem érdekelnek.
2015. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egészségkonyhától rendeltem évekig, az alapkaják szerintem teljesen rendben voltak. A reform ételek közt azért akadtak furák. 1-2 alkalom volt hogy hiba csúszott a szállításba, de gondolom ez sehol nem zárható ki. Az ügyfélszolgálat pedig nagyon rendes, volt hogy jóváírtak valamit mert szóvátettem hogy az egyik levesben több volt a sűrűje mint a másikban :). De én amúgy kedvelem a menzás ízeket.
2015. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
e-food én mindig onnan rendeltem, főleg a fitnessz-es kajákat, de persze a többiből is rendelgettem. Szerintem nagyon finom, változatos. Igaz nem küldenek hatalmas nagy adagokat, de jól lehet lakni vele. mostanában egy helyi étteremből rendelek menüt, hatalmas adagokat küldenek, de nem is igazán jó. nálam pl a krumplipüré, a zöldséges krumpli, a hagymás krumpli ezek mind külön kajának számítanak más-más elkészítési móddal, na itt mind ugyanaz. Se nem egészben van a krumpli, se nem püré, olyan mintha valaki már megrágta volna. ebbe a cuccba belekevernek zöldséget az a zöldséges, hagymát akkor hagymás krumpli:D. ezt csak azért írom, mert eddig az összes menüs kaja amit étteremből rendeltem mind ilyen volt. a leves dettó. van egy alap leves és ha kavar bele kis tejfölt azt ragulevesnek, ha babot főz bele bablevesnek, ha tarhonyát tarhonyalevesnek stb adja el, de tök ugyanaz mind lényegében. pár hete rendelem, de már unom a kajákat, az e-foodnál mindig találtam valami finomságot.
2015. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kellene hogy nagy adag legyen. Inkább legyen jó minőségű, ízű, friss, mint hogy sok.
2015. máj. 14. 21:50
 7/9 anonim válasza:
100%
Én a teletáltól rendelek. Igaz, hogy egy adag fél fogamra nem elég, cserébe nagyon finom.
2015. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi citifodozni szoktunk.Van számtalan féle menü.Mindenhez leírás hogy miből áll.Adag és sok féle.Tehát úgy állítod össze a hetedet ahogy akarod drágább , olcsóbb,vadhús, paleo ,vegán zero, kis közepes nagy adag.
2022. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deflohelp ***** válasza:
100%

Jófalat.hu

Kb. 5-6 éve rendelek tőlük (illetve az elődjüktől a Tőzsdefutártól).

2022. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!