Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Coop miért olyan drága?

A Coop miért olyan drága?

Figyelt kérdés
Szinte mindent dupla áron adnak mint a többi élelmiszer-üzletlánc.
2022. máj. 8. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy drága, de általában még a kiszolgálás is lassú és bunkó. Az infrastruktúra (például POS-terminál) lassú és elavult.


Pár hónappal ezelőtt bementem zárás előtt negyed órával pár kisebb cuccot venni, célirányosan és gyorsan. Körülbelül úgy bántak velem, hogy a végére kb. nekem volt bűntudatom, mert nyitvatartási időben bementem gyorsan venni 1-2 dolgot.


Másik, közeli Coop, ma. Bementem és akartam venni egy fél literes kólát. Beálltam a sorba, az elején pár ott dolgozó eladó állt. Percekig beszélgettek, amíg feltorlódott a sor. Szerencsére nem siettem, nyugodt voltam, nem szólt érte senki. Egyetemista csaj akart előttem fizetni, de átlátszó tokban nem akart működnie a bankkártyája. Utána akartam én is fizetni, simán odaérintettem, majd elkezdi mondani a pénztáros csaj, hogy miattunk torlódik fel a sor és nem engedné 500 Ft alatt a bankkártyával való fizetést. Szerencsére nyugodt voltam, de legszívesebben ott elkezdtem volna balhézni, csak mögöttem is álltak, meg nem volt kedvem hozzá.


Érdekes módon a Lidl-ben sokkal feszesebb tempónál is tök normális és rendes a kiszolgálás, működik a terminál gördülékenyen, sőt, egyszer a pénztáros futott utánam az otthagyott tömlős sajttal :)


Na ezért is kerülöm személy szerint, csak sajnos egy forgalmas vasútállomás mellett ez a hulladék van.

2022. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert magyar
2022. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztenénk vele semmit ha bezárnák az összeset, és valami normális üzletláncot telepítenének a helyükre. A hús, a zöldségek, a késztermékek, a mirelit dolgok, a fornettik mind-mind olyan árakban vannak náluk hogy épp ésszel fel sem lehet fogni. A dolgozók viselkedéséről nem is beszélve, sokszor úgy néznek az emberre mint egy darab szarra.
2022. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!