Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mire fel ilyen szigorú szabály...

Mire fel ilyen szigorú szabályozás boltban? (képpel)

Figyelt kérdés

kisvárosban élek, és meglepett hogy most egy környező falu boltjában ahová eladót keresnek, egy képen felfigyeltem milyen szabályok vannak ->

[link]


ilyesmivel én még nem találkoztam hogy pl. máshol vásárolt dolgokat nem vihetek be, vagy hogy kinn kéne hagynom a hátizsákot is mikor mindig rajtam van úgy vásárolok, miért hozhattak ilyen szabályokat, sok lehetett a negatív tapasztalat?


2022. máj. 18. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, sok a rétinéger, és szétlopják a kisboltot. Kitiltani nem lehet őket.
2022. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha rendes fehér vagy valószínűleg nem szólnak rád. De a többiek miatt sajnos muszáj ezt szabályozni.
2022. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Megunták, hogy kilopják a szemüket is. Ilyenkor, ez még nem is szigor...

Falun, ha betelik a pohár, könnyen lehet belőle 8 napon túl gyógyuló.

2022. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

" még nem találkoztam.. kinn kéne hagynom a hátizsákot"


3-mas vagyok, emlékszem, mikor Miskolcon nyitott boltot a media markt... :D

Kint , külön csomagmegőrző volt, kulccsal, oda kellett berakni az összes táskát, (mérettől függetlenül) és minden nélkül léphettél csak be a bolt területére! :D

Fel voltak készülve a számozott utcaiakra! :D

2022. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez a normális. Az a szomorú, hogy ki kell írni.
2022. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"máshol vásárolt dolgokat nem vihetek be"


Hát pedig ha olyant beviszel, ami ott is kapható, akkor bármelyik boltban igen kellemetlen helyzetbe kerülhetsz. Így lenne a legegyszerűbb lopni XD

2022. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Valami rétinéger egyből lepontozta mindet :D Neki nem tetszik, hogy nem lophat
2022. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez kb mindenhol így van volt, csak ma már nem tolják a vevő arcába, abizti őr is rejtve van a monitorszobában.


De pl obiba ha beviszel valamit, kell jelezni az őrnek, aki tesz rá matricát.


Egy néhai bizti őr.

2022. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak obiba kell matricázni, hanem a tescoba is, már többször láttam, hogy csak így lehet bevinni cuccokat.

Egyébként meg igen ez mindenhol így van legalábbis kéne csak nincs mindenhol kiírva. Pl. az nálam alap, hogy nem viszek olyant amit előtte vettem és a kövi boltban is kapni ahova még megyek, elég kínos szituba lehet így kerülni, főleg ha az előző boltból nem hoztál nyugtát...

2022. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én is nyugtát hordom inkább magammal ha megyek több helyre, szerencsére nem kértek még számon semmit. viszont itt fordult már olyan elő, hogy nem vagyok biztos benne, de talán a rossmann 1-2 terméke besípolt az egyik nagyobb coop abc-ben a kilépős kapu, de csak unott arccal kérdezték anyumat hogy előtte ott járt-e, gondolom sok hasonló eset miatt
2022. máj. 18. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!