Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más is tapasztalta ezt a...

Más is tapasztalta ezt a Pennyben?

Figyelt kérdés
Eddig igaz 2x voltam a Pennyben, igazából meg vagyok elégedve vele, de második alkalom, hogy a pénztárosok amikor lehúzzák az árut, nem hogy nekem tolják kifelé, hanem ott hagyják a lehúzótól 1-2 centire és alig érem el néha és még csak nem is akarja odébb tolni. Más helyen még nem tapasztaltam ilyet, egyedül a Pennyben. Igazából ez sem akkora gond, csak 2x alkalommal kicsit zavaró, hogy nekem kell arrébb tolnom a pénztártól a terméket, a pénztáros meg alig rakja odébb. Mire jó ez a taktika vagy mi?2 pénztárossal találkoztam, szóval nem 1 csinálja ezt. Mással is megesett már vagy én fogom ki ezeket?

2022. máj. 21. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én az aldiban jártam így, a pénztáros végig nézte, hogy végig fekszem a pulton, hogy elérjem a termékeket, amikor már fizetni kellett volna...
2022. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem Penny, hanem bunkó eladó specifikus. Mindenhol összefuthatsz ilyennel.
2022. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én ezért nem járok a pennybe, mert nekem is be kell nyúlni az áruért fél métert és van egy hülye plexi amitől nem lehet normálisan megfogni.
2022. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Penny, maga a bolt jó, itt a gyöngyösi penny egy rakás … a pénztárosok, giga bunkók… 18 és fel évesen nem vehettem alkoholt, mert belekötöttek, hogy átfutási idő meg ilyen hülyeségek, jogszabályban 18 éves kor van írva, nem 18 és fél, meg ilyen hülyeségek,

Múltkor durex ovszert vettem, és arra is kért személyi igazolványt, szerencsétlen banda…

2022. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon szeretem a pennyt- olcsó és ahhoz képest jó minőség.

Sok jó akció van (nem úgy mint pl. a Spar, ahol 'akció' a 4400 forintos sonka..

és a 400 forintos idared alma..)

2022. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2022. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem tapasztaltam.
2022. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, sőt, segítenek úgymond, amint a széléről elpakoltam, rögtön oda tette, és nem maga mellé.
2022. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg lecsúsztatja az árúpakoló rekeszbe, akkor az a bajod hogy "töri az árút" :D Döntsétek már el mit akartok.
2023. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!